Навчання, вища освіта в Польщі

Навчання і вища освіта в Польщі – Polska Consult TM

Освіта в Польщі це рішучий крок на шляху до успішного й перспективного майбутнього. Але варто правильно вибрати і спеціальність і ВНЗ, щоб навчання не було в тягар, а майбутня робота приносила задоволення.

Як вступити в престижний польський ВНЗ (вищу школу, академію, політехніку, університет)

Проект Polska Consultіng TM уже не один рік під патронатом Дніпропетровського Обласного Союзу Поляків  допомагає майбутнім студентам одержати гідну вищу освіту у Польщі. Наші фахівці допомагають абітурієнтам вибрати ВУЗ (університет, політехніку, академію, вищу школу) у Польщі і спеціальність залежно від їхніх переваг, бажань та можливостей.

Ми консультуємо абітурієнтів та їхніх батьків, надаючи повну інформацію з всім що цікавить ВНЗ і спеціальностям.

Перебуваючи на Україні, у Дніпру й Дніпропетровській області ми проводимо курси Польської мови для абітурієнтів і консультуємо по всіх виникаючих питаннях пов’язаних з одержанням вищого утворення в Польщі з навчанням по багатьом спеціальностям.

Курси Польської мови для абітурієнтів у Польські університети

Разом зі Школою Польської мови і культури імені Анни Крижановської наші викладачі розробляють і проводять підготовчі курси польської мови для різних вікових груп.

На заняттях майбутні студенти розвивають не тільки розмовну мову, але й розширюють свій словниковий запас, учаться писати і читати Польською Мовою .

Ми стежимо за тим, щоб наші студенти в Польщі почували себе комфортно й захищене по приїзду. На курсах ми даємо їм максимальний запас знань, щоб вони могли спілкуватися зі своїми однолітками в Польщі, розуміти викладачів і вільно читати всю літературу. Освітній процес на наших курсах схожий із заняттями у ВНЗ.

Студенти в Польщі не зазубрюють бездумно матеріал, а вчаться аналізувати й розуміти правила побудови Польської мови.

Викладачі в групах це етнічні поляки, які володіють дійсною живою польською мовою. Вони допомагають учням навчитися правильно вимовляти звуки, наголоси й інтонації, щоб потім, на території Польщі вони почували себе впевнене.

Основним напрямком діяльності нашого проекту Polska Consultіng TM є допомога абітурієнтам у надходженні в польські технікуми й вищі навчальні заклади (ВНЗ).

Підготовка документів для вступу в університети Польщі

Крім курсів Польської мови і консультації, наш проєкт займається перекладом документів, організацією приїзду екзаменаційної комісії з Польщі в Дніпро, вступними процедурами та супроводом студентів до обраних польських ВНЗ.

Протягом року наші студенти можуть звертатися до нас по електронній пошті або зв’язуватися з нашим представником у Польщі для рішення різних питань і консультаційної допомоги.

Всі абітурієнти, що проходять навчання на наших курсах Польської мови, здають вступний мовний іспит у Дніпро, вони не їдуть вступати до Польщу, а польські екзаменатори  приїжджають до нас. Це дуже зручно й заощаджує не тільки гроші, але й час. По прибуттю до ВНЗ  Польщі наші представники, які супроводжують студентів, за бажанням батьків їм заселитися в гуртожиток і заповнити всі необхідні документи.

Наші фахівці й викладачі допоможуть Вам вибрати гідний ВНЗ і почати своє сходження по кар’єрним сходам. Гідне вища освіта в Польщі це надійна інвестиція в себе й у своє майбутнє. Польща і ЄС може стати для вас ближче вже сьогодні.

Пропоновані спеціальності для навчання в  престижних польських університетах

Якщо уважно проаналізувати перелік спеціальностей польських ВНЗ, то можна для себе побачити, що це оптимальний перелік спеціальностей здатний задовольнити самих вимогливих абітурієнтів і батьків. Які функції несе та або інша спеціальність можна ознайомиться сміло перейшовши по посиланню на назві спеціальностей у спеціальному розділі “ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ”.