Престижна спеціальність "Маркетінг" - Polska Consult TM

Освіта в Польщі у сфері маркетингу приваблює тих, кому подобається комбінація креативу та аналітики. Тут відсутні сухі дослідження і розрахунки, зате є постійне прагнення до цікавого.

Здобуття вищої освіти в Польщі за спеціальністю маркетинг відкриває нові горизонти для будь-якої людини.

У чому переваги професії?

Робота у сфері маркетингу після здобуття вищої освіти в Польщі має чимало переваг.

  1. Мобільність. З такою професією ви не будете прив’язані до певного місця роботи. Завдання можна вирішувати, навіть не перебуваючи в офісі.
  2. Простота працевлаштування. Фахівці цієї сфери потрібні скрізь, і знайти роботу з високим окладом у престижній компанії не складе труднощів.
  3. Затребуваність. Попит на digital-фахівців зараз дуже високий. Щорічно зарплата в цій сфері збільшується.
  4. Можливість регулярно пробувати щось нове. Напрямок роботи маркетологів регулярно змінюється. Вони можуть виконувати обов’язки із суміжних галузей.

Вам не підійде навчання в Польщі на маркетолога, якщо ви не готові до конкуренції, ненормованого графіку та відповідальності. Спеціаліст із вищою освітою повинен працювати грамотно, гарантувати точність прорахунків, дотримуватися термінів і боротися з конкурентами за більш вигідні замовлення.

Кар’єрні перспективи

У будь-якій великій компанії є відділ маркетингу. Влаштуватися з вищою освітою не складає труднощів, особливо за наявності базового портфоліо. Особливо цінуються професіонали, які знають і люблять свою справу.

Кар’єрні перспективи після закінчення навчання в Польщі чудові. Буквально за 5-8 років можна спокійно вирости зі стажиста до бізнес-лідера або керівника відділу. Прискорити цей шлях може тільки досвід. Що раніше маркетолог приступає до виконання обов’язків для наповнення портфоліо успішними кейсами, то швидше він вийде на бажаний рівень заробітку.

Трудові перспективи у фрілансі теж чудові. Від дешевих замовлень до дорогих проєктів можна дорости буквально за 2-4 роки активної праці.

Тривалість навчання і можливості працевлаштування

У польських університетах навчаючись Польською мовою, студент здобуває вищу освіту п’ять років. Навчання відразу ведеться на магістра. По закінченню буде можливість:

  • отримати диплом магістра;
  • продовжити навчання в аспірантурі в польських університетах або відразу приступити до трудової діяльності.

Затребуваність у маркетологах зростає щороку. Випускнику університетів Польщі не важко буде знайти свій шлях, як в офісі будь-якої компанії, так і у фрілансі. Людина з дипломом з маркетингу – готовий фахівець, якому можна довірити роботу.

У разі вибору аспірантури також з міжнародним освітнім проектом Polska Consult TM у польських університетах, після її закінчення людина зможе займатися не тільки трудовою та науково-дослідницькою, а й викладацькою діяльністю.

Подати Заявку на спеціальність "Маркетінг" - Polska Consult TM