Курси Польської мови в Павлограді - Polska Consult TM

Плануєте вступити на навчання до Польщі, працевлаштуватися в польську компанію або просто збираєтеся в подорож цією країною? Записуйтеся на курси Польської мови в м. Павлоград! Тут на вас чекають досвідчені викладачі, які є носіями мови і Поляками за національністю.

З ними ви швидко вивчите правильну Польську мову, зможете читати, а також грамотно писати і розмовляти нею без мовного бар’єру. Навчання в невеликих групах або індивідуально – вибір за вами!

Ці знання обов’язково допоможуть вам реалізувати свої плани на життя.

Обравши будь-який курс Польської мови, ви отримуєте:

  • Навчання за сучасною навчальною літературою, спеціально підібраною для легкого та ефективного вивчення мови;
  • Комбіновані уроки з читанням, діалогами, виконанням вправ і тестів;
  • Виконання граматичних завдань і тестів;
  • Завдання на розвиток усного мовлення та розуміння текстів;
  • Посилання на книжки, пресу, аудіо, музику, фільми, що допоможуть захопливо та швидко оволодіти бажаним рівнем знань Польської.

Курси Польської мови для вступу до університетів Польщі

Набір на курси ми здійснюємо протягом усього року. Навчання ведеться на базі Регіональної Польської Громади в м. Павлоград, а також Школи Польської мови та культури імені Анни Крижановської.

У нас ви вивчите Польську мову для вступу до університетів Польщі та знатимете її на рівні, необхідному для успішного навчання. Слухачем цих курсів може бути будь-який учень 9, 10 – 11 класу, а також студенти та випускники українських ВНЗ, які бажають здобувати другу вищу освіту в Польщі.

Ви можете вивчати Польську мову онлайн (дистанційно) або офлайн, у сучасних аудиторіях – якість отриманих знань буде однаково високою. Це означає, що успішний вступ до університетів Польщі буде вам гарантовано!

Заявка на курси Польської у Павлограді для абітурієнтів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу в технікуми та коледжі Польщі

Вступити на навчання до польських навчальних закладів українські школярі можуть уже після закінчення 7,8-9 класу. Вступ до коледжів Польщі – правильний вибір для юнаків і дівчат, які заздалегідь планують своє життя. Закінчивши навчання в такому навчальному закладі, вони зможуть стати студентами будь-якого польського університету та отримати європейський диплом.

Польську мову для вступу в технікуми Польщі на наших курсах викладають досвідчені педагоги, здатні розкрити потенціал кожного учня. Навчання починається з початкового рівня А1, за бажання студенти можуть довести свої знання до рівня С1. Це дасть змогу не тільки гарантовано вступити на навчання, а й працювати на перспективній і високооплачуваній посаді згодом.

Заявка на курси Польської у Павлограді для вступу у технікум - Polska Consult TM

Курси Польської мови для здачі на Карту Поляка

Репетитори Польської мови ефективно і в стислі терміни підготують вас для складання іспиту на отримання Карти Поляка. Його складають особисто польському консулу, який може ставити будь-які запитання на різні теми. Найпопулярніші стосуються історії Польщі, її культурних і географічних особливостей.

Наші уроки Польської мови допоможуть вам добре підготуватися до співбесіди, вивчити необхідний матеріал і отримати довгоочікуваний документ, що надає певні привілеї під час навчання та працевлаштування.

Курси Польської мови для дітей

Відправити дитину на вивчення Польської мови – правильне рішення, якщо надалі ви плануєте подорожувати, працювати або проживати в Польщі всією сім’єю. Чим раніше малюк почне чути незнайому для себе мову, тим простіше йому буде навчатися згодом. Польська мова для дітей з 8 років у нас викладається в легкій і доступній формі.

Ми постаралися, щоб заняття були цікавими, пізнавальними і по-справжньому захоплювали кожного учня. Наші вчителі Польської мови вміють знайти підхід до дитини, допомагають їй розкритися, проявити свої здібності.

Уроки проводяться в невеликих групах, щоб викладач міг приділити максимум уваги кожному учневі та допомогти йому полюбити Польську мову вже з першого відвідування курсів.

Заявка на Польську для дітей Павлоград - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування

Для того, щоб працювати в Польщі на високооплачуваній посаді, необхідно не тільки розуміти розмовну мову, а й уміти читати, писати, спілкуватися Польською мовою. Запрошуємо записатися до нас на курси, якщо ви вже маєте базові знання або хочете розпочати навчання з нуля.

Наші лектори Польської мови допоможуть вам розширити словниковий запас, вивчити слова та мовні звороти, які найчастіше вживаються в повсякденному житті. Також ви навчитеся розуміти співрозмовників і доносити їм свої думки в доступній і простій формі. Крім того, у процесі навчання враховуватиметься обрана вами професія – ви вивчите основні терміни та поняття, які в ній використовуються.

Вступ до технікумів Польщі та її ВНЗ, влаштування на високооплачувану роботу, отримання Карти Поляка – реальність для тих, хто закінчив наші курси та отримав відповідний сертифікат.

Записуйтеся просто зараз, залишайте заявку на отримання консультації фахівців Polska Consult TM – не відкладайте життя на потім!

Обрати престижну спеціальність…

Приймальна комісія польських університетів…

Освіта та навчання в Польщі після 40 років…