Престижна спеціальність - Міжнародне право - Polska Consult TM

Вища освіта в Польщі виведе людину на новий рівень із раніше недосяжними можливостями та перспективами. Крім особистісного розвитку, вона гарантує отримання гарної посади, а також стрімке кар’єрне зростання.

Правові норми широко поширюються на найрізноманітніші галузі діяльності людини – всі відносини між людьми, організаціями, адміністративними одиницями та державами регулюються саме нормами права.

Найбільш масштабний напрям правової галузі – міжнародне право. Такі фахівці можуть легко знайти високооплачувану роботу, досить лише отримати гарну освіту в університетах Польщі.

Що таке спеціальність «Право міжнародне»

Міжнародне право займається регулюванням міждержавних відносин – воно знаходиться в більшому пріоритеті, якщо виникають розбіжності з нормами місцевого права окремої держави.

Ця спеціальність зачіпає не лише право, як таке, але й інші сфери – митну, адміністративну, екологічну, кримінальну тощо. У зв’язку з тим, що в сучасному цивілізованому світі прозорість в політиці між державами постійно зростає, все більше потрібні саме фахівці з міжнародного права, адже є гостра необхідність в регулюванні цих відносин.

Кар’єрні можливості фахівців в галузі – «Право міжнародне»

В польських університетах студент може отримати базовий обсяг знань і докладне розуміння щодо їх застосування на практиці за фахом «Міжнародне право». Після закінчення навчання в Польщі фахівець може знайти роботу в таких держустановах:

  • іноземних і місцевих відомствах;
  • посольствах;
  • міністерствах;
  • різних представництвах, фірмах та комерційних організаціях вдома й за кордоном;
  • структурах, що займаються питаннями зовнішньої політики.

Від ступеня освіти в Польщі залежатимуть рівень підготовки студента та майбутня професія. У польській системі освіти студент, який навчається на правову спеціалізацію з першого курсу, претендує на ступінь магістра. Термін навчання в Польщі становить 5 років.

Працевлаштування з дипломом напряму – «Право міжнародне»

Юриспруденція міжнародного рівня – величезна сфера діяльності, що відкриває перед випускником нові горизонти.

Завдяки високому попиту на юристів, студент без проблем зможе знайти собі роботу до душі – стати дипломатичним представником, радником, перекладачем, аналітиком, політичним оглядачем тощо.

Перспектив безліч, головне – вступити до вишу з проєктом Polska Consult TM, отримати освіту в Польщі та старанно навчатися.

Подати Заявку на спеціальність "Міжнародне право" - Polska Consult TM