Экономика

Багато вищих освітніх установ пропонують абітурієнтам спеціальність «Економіка», винятком не стали й польські університети. Цей напрямок відкриває широкий спектр професій, в яких можна працювати, здобувши  економічну спеціальність в університетах Польщі. Фахівці з вищою освітою цінуються набагато вище, їхня праця відповідно оплачується. Здобувши вищу освіту в Польщі за спеціальністю «Економіка», можна будувати кар’єру, розвиватися як професіонал і підійматися службовими сходами.

Що таке спеціальність «Економіка»

Спеціаліст, який займається економікою, працює з масивами інформації в сфері виробництва, продажу, бізнесу й у всіх галузях діяльності, де є зв’язок із грошовими коштами та обігом активів. Фактично, економісти потрібні всюди, тому навчатися за цією спеціальностю не менш престижно, ніж за напрямом юриспруденції. Економіка необхідна в господарській та виробничій галузях, в приватних та державних установах.

Кар’єрні можливості фахівців в сфері – «Економіка»

Отримання професії в економічній сфері гарантує можливість кар’єрного зростання. Студенти, що навчаються в університеті Польщі, отримують фундаментальні знання, а також відкривають для себе широкий вибір організацій для працевлаштування. Компетентні економісти потрібні:

  • на підприємствах, заводах та фабриках державного і приватного підпорядкування;
  • в банківських та інших фінансових установах, кредитних компаніях;
  • в готельних комплексах, туристичних організаціях і мережах ресторанів;
  • в страхових і податкових компаніях;
  • в освітніх і медичних установах тощо.

Крім того, після навчання в Польщі можна відкрити власний бізнес і працювати на себе, адже фахівець з економіки може прорахувати всі тонкощі самостійно. У польській системі освіти за спеціальністю «Економіка» немає відмінностей із загальноприйнятими нормами й порядками. Отримавши диплом економіста, можна працювати за фахом, викладати або займатися науково-дослідницькою діяльністю.

Працевлаштування з дипломом напряму – «Економіка»

Спеціаліст із економіки з дипломом про вищу освіту в Польщі може вільно стати бухгалтером, консультантом, аналітиком, власне економістом або фінансистом, більшість професій пропонує можливість роботи віддалено, консультуючи клієнтів із економічних питань.

Попит на економістів досить великий, оскільки на будь-яких підприємствах є необхідність в експертах такого напряму. Випускникам із дипломами про відповідну освіту в Польщі відкриті широкі перспективи в різних галузях.