Мега-престижна спеціальність - Економіка - Polska Consult TM

Багато вищих освітніх установ пропонують абітурієнтам спеціальність «Економіка», винятком не стали й польські університети. Цей напрямок відкриває широкий спектр професій, в яких можна працювати, здобувши  економічну спеціальність в університетах Польщі.

Фахівці з вищою освітою цінуються набагато вище, їхня праця відповідно оплачується. Здобувши вищу освіту в Польщі за спеціальністю «Економіка», можна будувати кар’єру, розвиватися як професіонал і підійматися службовими сходами.

Що таке спеціальність «Економіка»

Спеціаліст, який займається економікою, працює з масивами інформації в сфері виробництва, продажу, бізнесу й у всіх галузях діяльності, де є зв’язок із грошовими коштами та обігом активів.

Фактично, економісти потрібні всюди, тому навчатися за цією спеціальностю не менш престижно, ніж за напрямом юриспруденції. Економіка необхідна в господарській та виробничій галузях, в приватних та державних установах.

Кар’єрні можливості фахівців в сфері – «Економіка»

Отримання професії в економічній сфері гарантує можливість кар’єрного зростання. Студенти, що навчаються в університеті Польщі, отримують фундаментальні знання, а також відкривають для себе широкий вибір організацій для працевлаштування. Компетентні економісти потрібні:

  • на підприємствах, заводах та фабриках державного і приватного підпорядкування;
  • в банківських та інших фінансових установах, кредитних компаніях;
  • в готельних комплексах, туристичних організаціях і мережах ресторанів;
  • в страхових і податкових компаніях;
  • в освітніх і медичних установах тощо.

Крім того, після навчання в Польщі можна відкрити власний бізнес і працювати на себе, адже фахівець з економіки може прорахувати всі тонкощі самостійно. У польській системі освіти за спеціальністю «Економіка» немає відмінностей із загальноприйнятими нормами й порядками. Отримавши диплом економіста, можна працювати за фахом, викладати або займатися науково-дослідницькою діяльністю.

Працевлаштування з дипломом напряму – «Економіка»

Спеціаліст із економіки з дипломом про вищу освіту в Польщі разом з проєктом Polska Consult TM може вільно стати бухгалтером, консультантом, аналітиком, власне економістом або фінансистом, більшість професій пропонує можливість роботи віддалено, консультуючи клієнтів із економічних питань.

Попит на економістів досить великий, оскільки на будь-яких підприємствах є необхідність в експертах такого напряму. Випускникам із дипломами про відповідну освіту в Польщі відкриті широкі перспективи в різних галузях.

 

Подати Заявку на спеціальність "Економіка" - Polska Consult TM