Професійні Курси Польської у Дніпрі - Polska Consult TM

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб поїхати вчитися або працювати в Польщу, вам просто необхідно вивчити Польську мову. Це допоможе з легкістю досягати поставлених цілей у навчанні або просуванні кар’єрними сходами в цій країні.

Сьогодні всі охочі можуть записатися на курси Польської мови в Дніпрі, щоб за короткий час отримати всі необхідні знання. Заняття проходять на базі Школи Польської мови та культури ім. Анни Крижановської, а також Дніпропетровського Обласного Союзу Поляків.

Курси ведуть досвідчені вчителі Польської мови, які є її носіями. Усі вони мають відповідну педагогічну та мовну підготовку для проведення спеціалізованного мовного курсу з абітурієнтами, що вступають до польських державних університетів, академій та політехнік. Наші лектори польської володіють сучасними методиками академічної комунікації та навчання.

Вивчення Польської мови з нами – це можливість вибрати формат, що цікавить (онлайн або офлайн), займатися в групах або індивідуально, щоб вивчити Польську мову для вступу до університетів Польщі, влаштування на роботу або отримання Карти Поляка.

Курси Польської мови для вступу до університетів Польщі

Вступити до державного або недержавного вишу в Польщі сьогодні набагато легше, ніж кілька років тому. Уроки Польської мови з нашими викладачами – захопливий процес, під час якого слухачі легко та швидко вивчають мову, практикують необхідні мовні навички, вчаться спілкуватися та вдосконалюють вимову.

Курс проводиться з метою досягнення рівня B2, що є вимогою польських університетів. Методи підготовки майбутніх абітурієнтів дозволяють швидко і якісно опанувати Польську, і скласти вступний мовний іспит на базі Приймальної комісії університетів на базі обласної Польської громади.

Наші курси базуються на кількох методиках, що забезпечує максимальну ефективність  під час навчання.

Якщо вас цікавить вступ до університетів Польщі – записуйтеся до нас!

Зробіть перший крок на шляху до своєї мети!

Подати заявку на курси Польської в Дніпрі для університетів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу до технікумів і коледжів Польщі

Вступ до коледжів Польщі можливий для випускників 7, 8 – 9 класів. На наших курсах можна вивчити мову “з нуля” (рівень А1) до рівня A2-B1. У процесі занять слухачі вчать алфавіт, основи мовлення, вчаться сприймати інформацію на слух. Студенти отримують усю необхідну літературу, мають можливість відвідувати індивідуальні заняття.

Вступ до технікумів Польщі – реальність, якщо абітурієнт знає мову на рівні А2-В1, тобто вміє вільно розмовляти, читати і писати Польською. Ці навички виробляються за допомогою написання диктантів і творів, живого спілкування в процесі навчання.

Після закінчення курсів кожному слухачеві потрібно скласти письмовий та усний іспит на знання мови, щоб отримати відповідний сертифікат. Він підтверджує, що абітурієнт знає польську мову для вступу в технікуми Польщі на необхідному рівні.

Заявка на курси Польської в Дніпрі для технікумів - Polska Consult TM

Курси Польської мови в Дніпрі для здачі на Карту Поляка

Якщо ви маєте польське коріння і бажаєте отримати Карту Поляка, пропонуємо записатися на спеціальні підготовчі курси. Наші репетитори Польської мови допоможуть вам підготуватися до співбесіди з консулом і дати відповіді на всі запитання з історії, географії та культури Польщі.

Записуйтеся на курси просто зараз, щоб вивчити мову на необхідному рівні (А1-А2) і гідно скласти усний іспит консулу. Карта Поляка дає багато можливостей, серед яких навчання в університетах Польщі на бюджетній основі.

Курси Польської мови для дітей

Вивчати іноземну мову найлегше в дитячому віці. Польська мова для дітей – курс, який допоможе вашій дитині вивчити алфавіт, навчитися читати і писати польською. Він призначений для дітей віком від 8 років. Заняття проводяться в ігровій формі, щоб учні отримували необхідні знання у веселій і невимушеній обстановці.

Між уроками є перерви, на яких діти граються з однолітками та діляться своїми знаннями. Передові методики навчання та індивідуальний підхід до кожного учня – гарантія того, що після закінчення курсів ваша дитина зможе з легкістю спілкуватися Польською мовою, полюбить її та звикне до неї.

Курси Польської мови для працевлаштування

Щоб влаштуватися на престижну високооплачувану роботу в Польщі, необхідно розуміти мову цієї країни, вміти вільно нею висловлюватися, вести ділове листування. Навчитися всього цього допоможуть наші курси Польської мови для працевлаштування.

У процесі навчання слухачі знайомляться з найпоширенішими зворотами мови, вчаться дискутувати на будь-які теми, розширюють словниковий запас, доводячи свої знання до рівня С1. Наші репетитори Польської мови – справжні професіонали, які за короткий час допоможуть вам розкрити свій потенціал і влаштуватися на бажану посаду.

Заявка на професійні курси Польської в Дніпрі - Polska Consult TM

Вивчайте Польську мову онлайн або в аудиторному режимі разом із нами, щоб втілити мрії в життя!

 

 

Все про навчання в Польщі…..

Обрати польський університет….

Обрати престижну спеціальність…