Найкращі Курси Польської в Кам'янському (Дніпродзержинську) - Polska Consult TM

Курси Польської мови в Кам’янському на базі Регіональної Польської Громади та Школи Польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Курси Польської мови для абітурієнтів у Кам’янському

Для всіх охочих вступити до університетів Польщі – державного або приватного польського ВНЗ (університету, політехніки або академії), технікумів у Польщі або польських ліцеїв, у Кам’янському (Дніпродзержинську) проводяться спеціалізовані курси Польської мови. Ці курси розраховані на:

Переваги курсу Польської мови в Кам’янському (Дніпродзержинську)

Школою Польської мови та культури разом із Polska Consult TM:

  • Курси проводяться в невеликих групах та індивідуально з викладачами, які є носіями польської мови;
  • Тривалість занять становить від 60 до 360 академічних годин;
  • Студенти мають доступ до всієї необхідної методичної літератури;
  • Навчання починається з нульового рівня, коли студентам пояснюють алфавіт і ази мови;
  • Освоєння Польської проходить до рівнів А1, A2, B1, B2 і теоретичної частини C1.

Що дає курс Польської мови в Кам’янському для абітурієнтів

На курсах Польської мови в Кам’янському майбутніх студентів вчать вільно писати і читати Польською мовою. Велика увага приділяється розмовній польській мові та розширенню словникового запасу. На заняттях студенти пишуть невеликі диктанти та твори з урахуванням польської філології.

Даний курс Польської мови для абітурієнтів був розроблений з урахуванням екзаменаційних вимог Приймальної комісії польських університетів щодо визначення рівня знань володіння Польською мовою.

По закінченню навчання майбутні студенти, як правило, складають письмовий та усний мовний іспит. Для прийняття іспиту з Польщі до Дніпра приїжджають екзаменатори Польських університетів, і цей іспит зазвичай є вступним до ВНЗ. Це дуже зручно, тому що немає необхідності спеціально їхати до Польщі у ВНЗ складати вступні іспити.

Заявка на курси Польської у Кам'янському для абітурієнтів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для членів громади в Кам’янському (Дніпродзержинську)

У Кам’янському для всіх членів Регіональної Польської Громади кожні вихідні проходять мовні курси. Усі етнічні поляки можуть приходити і записуватися в групи. Курси Польської мови тривають до 8 місяців і для членів громади є важливим елементом культури і традицій Польського народу.

Заняття проходять у групах не більше 15 осіб з викладачем, який є етнічним поляком і носієм живої мови. У групах увага приділяється більше вимові та зворотам мови. Розбираються правила складання речень, а також особливості Польської мови.

Даний курс Польської підходить абсолютно всім, так як він спрямований на розширення словникового запасу і правильну постановку вимови. Так само приділяється увага особливостям зміни слів у Польській мові.

Курси Польської мови та культури для іспиту на Карту Поляка в Кам’янському

Усі члени Регіональної Польської Громади Кам’янського можуть претендувати на отримання Карти Поляка, маючи необхідні підстави. Для цього необхідно скласти усний іспит консулу.

У Кам’янському в польській громаді проходять спеціальні курси Польської мови та культури, які допомагають підготуватися до іспиту на Карту Поляка.

На цих курсах приділяється увага словниковому запасу, розмовній мові, а також основним фактам з історії Польщі, польській культурі та традиціям. Даний курс Польської триває 1,5 – 3 місяці і починається відразу після завершення базового курсу. Відвідувати його можуть усі члени Регіональної Польської Громади в Кам’янському.

Заявка на курси Польської у Кам'янському для Карти Поляка - Polska Consult TM

Курси Польської мови для дітей у Кам’янському

Цей курс Польської мови в Кам’янському (Дніпродзержинську) створений для дітей від 8 років. Він допомагає дітям вивчити польську абетку, навчитися читати, писати і говорити Польською мовою. Відвідувати його можуть діти членів Регіональної Польської Громади.

Заняття побудовані блоками з перервами, щоб діти почувалися комфортно. Також на заняттях викладачі з дітьми розучують вірші та пісеньки Польською мовою. Діти готують невеликі розповіді про себе та свою родину.

Навчання починається з вивчення алфавіту і простих слів, а потім поступово ускладнюється і розвивається. Багато занять побудовані у формі гри, щоб дітям було веселіше вчити Польську мову і розвивати їх у всіх напрямках.

Заявка на курс Польської в Кам'янському для дітей - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування в Кам’янському (Дніпродзержинську)

У Кам’янському (Дніпродзержинську) проходять місячні курси Польської мови для тих, хто працевлаштовується в Польщі. Дані курси спрямовані на швидке набуття і розширення словникового запасу. Також слухачам пояснюються основні ази читання та письма.

Заняття проходять в інтенсивному режимі і допомагають отримати необхідні знання перед виїздом в іншу країну. Викладачі допомагають вивчити ті слова і способи мовлення, які необхідні в повсякденному житті. Також робиться невеликий ухил у бік обраної професії.

Заявка на курси Польської у Кам'янському для працевлаштування - Polska Consult TM

Курси Польської мови для туристів у Кам’янському

Для тих, хто хоче поїхати відпочити або помандрувати Польщею в Кам’янському (Дніпродзержинську) проводяться спеціальні курси Польської мови. Заняття проходять у Регіональній Польській Громаді в Кам’янському з використанням методик школи Польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Заняття тривають півтора місяця і спрямовані на вивчення необхідних фраз і зворотів у повсякденному житті туриста. Вивчаються окремо теми перетину кордону, заселення в готель, замовлення їжі та багато іншого. Також обговорюються номери телефонів екстрених служб і як правильно порозумітися в екстремальній ситуації.

Заявка на курси Польської у Кам'янському для туризму - Polska Consult TM

Розмовний клуб

Відвідувати розмовний клуб можуть усі члени Регіональної Польської Громади в Кам’янському, а також абітурієнти мовних курсів. Заняття в розмовному клубі побудовані у формі діалогу. Викладач займається з групою на розвиток розмовної мови.

Головною метою розмовного клубу є розширити словниковий запас, виговоритись та навчитись правильно ставити наголоси та інтонації у словах та реченнях.

Усі учасники розмовного клубу під час занять читають або розповідають невеликі монологи, працюють у парах з діалогами, а також ведуть бесіди на різні теми. На цих заняттях у мовній школі Polska Consult TM вся увага віддається розмовній мові, а письмове мовлення виступає тільки як допоміжне.

 

Все про навчання в Польщі…..

Обрати польський університет….

Вибрати престижну спеціальність…