Престижна спеціальність "Менеджмент та інженерія виробництва" - Polska Consult TM

Менеджмент та інженерія виробництва затребувані на будь-якому рівні виробництва, причому незалежно від розмірів компанії – від великих гігантів виробництва до невеликих локальних підприємств.

Освіта в Польщі за цією спеціалізацією дає поштовх до розвитку фахівця, отримання необхідних знань для підвищення кваліфікації.

Уміння грамотно управляти виробничими процесами зумовлює затребуваність фахівців цього напряму і передбачає активне кар’єрне зростання. Щоб мати можливість стати кваліфікованим фахівцем, можна здобути вищу освіту в університетах Польщі.

Що таке спеціальність “Менеджмент та інженерія виробництва”

Менеджмент у напрямку інженерії виробництва передбачає розробку технології та оцінку ефективності процесів, які безпосередньо впливають на випуск різних видів продукції.

У рамках отриманої під час навчання в Польщі спеціалізації студент отримує навички пошуку та розробки оптимальних стратегій та інженерних рішень, а також отримує фундаментальні знання для роботи над модернізацією обладнання та автоматизацією технологічного процесу.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Менеджмент та інженерія виробництва”

Здобуті в польському університеті знання студент може застосовувати для проєктування графіків виробництва, визначення розміру виробничої серії продукції, оцінки запасів продукції на складі підприємства та її витрат, а також зможе здійснювати розрахунок бухгалтерського спрямування, що дасть йому змогу стати керівником відділу або всієї фірми.

Навчання в Польщі на дану спеціальність проводиться за традиційною схемою. Після 4 років навчання студент отримує ступінь бакалавра, потім магістра, далі можна вступити до аспірантури, а для тих, хто прагне здобути високий вчений ступінь і займатися науковою діяльністю, – докторантуру.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Менеджмент та інженерія виробництва”

Фахівець із менеджменту та інженерії виробництва, який отримав диплом про вищу освіту в Польщі, може вільно стати інженером нових виробничих процесів, фахівцем з оптимізації виробництва, інженером-технологом, фахівцем з охорони довкілля на підприємстві (і вивчення впливу роботи компанії на стан довкілля).

Випускникам з дипломами про відповідну освіту та володіння Польською мовою, відкрито широкі перспективи в різних галузях.

Останній напрямок стає все більш актуальним і затребуваним, тому розробляються способи отримання екологічно чистої енергії, безпечної утилізації виробничих відходів тощо. Усі ці плюси ми маємо завдяки міжнародному освітньому проєкту Polska Consult TM!

Подати Заявку на спеціальність "Менеджмент та інженерія виробництва" - Polska Consult TM