Результативна профорієнтація для випускників 9 класів - Polska Consult TM

Сьогодні існує безліч сфер діяльності, в яких можна проявити себе. Програмування, юриспруденція, менеджмент, дизайн, питання лише в тому, ким ти хочеш стати в майбутньому.

Не варто обирати свою майбутню професію за порадою знайомих або слідуючи моді. Обрана сфера діяльності має бути цікавою школяреві, а також у майбутньому має допомогти йому реалізувати потенціал і допомогти побудувати успішну кар’єру.

Саме тому важливо звернутися по допомогу до професіоналів, які дадуть чіткі рекомендації щодо вибору спеціальності.

У чому суть профорієнтації?

Учням 9 (дев’ятого) класу, які не визначилися зі своїм покликанням, Приймальна комісія на базі Польської громади проводить консультування з профорієнтації. По його завершенню готується точний список професій, які відповідають їхнім здібностям та інтересам.

Також як бонус надається інформація, яка допоможе майбутньому студенту впоратися з труднощами під час першого року навчання в Польщі. Уся інформація готується індивідуально на основі унікальної дворівневої методики.

Які стадії профорієнтації школярів?

Профтестування для 9 класів проводиться в кілька етапів:

1 етап - визначення цільових здібностей підлітка

На особистій співбесіді проводиться глибокий аналіз характеру дитини, виявлення її сильних сторін і захоплень. Це допомагає підібрати сфери діяльності, займаючись якими, вона отримуватиме моральне задоволення і розвиватиметься професійно.

2 етап - визначення професій, з високою прибутковістю і саморозвитком

Справа життя має забезпечувати необхідний достаток. Адже важливо обрати спеціальність, яка не тільки цікава, а й фінансово вигідна.

Тому на 2 етапі готується список видів діяльності, займаючись якими учень 9 класу в майбутньому зможе отримувати найбільший дохід. Це може бути як побудова свого бізнесу, так і робота у великих корпораціях.

3 етап - вказівка на можливі складнощі в перший рік навчання в Польщі

На початку навчання на майбутнього студента очікує чимало викликів. Переїзд в іншу країну, складніші предмети, знайомство з новими людьми. Ще вчора поруч були батьки, але починається доросле життя, до якого потрібно бути готовим.

Отримавши профільну консультацію від профільних спеціалістів, абітурієнт дізнається, які перешкоди та складнощі можуть чекати на нього на першому курсі навчання та як їх подолати. Отримані знання допоможуть зосередити увагу на головних моментах і не витрачати енергію на дрібниці.

4 етап - визначення питань, пов'язаних зі здоров'ям підлітка

Стреси, викликані підготовкою до заліків та іспитів, адаптацією до нових умов життя можуть негативно позначатися на самопочутті студента. Це важливо враховувати, оскільки потрібно встигати і отримувати знання, і брати активну участь у житті коледжу.

Послуги з профорієнтації, зокрема, включають надання інформації про здоров’я підлітка в перший рік навчання в Польщі. Це допоможе виявляти можливі проблеми на ранніх стадіях і проводити потрібну профілактику, стежити за харчуванням і відпочинком підлітка.

І наостанок

Отримавши результати профтестування, школяреві буде набагато простіше зробити усвідомлений вибір професії та влаштувати своє майбутнє якнайкраще. Зробіть перший крок на шляху до успіху і благополуччя разом з Polska Consult TM!