Престижна спеціальність "Архітектура" - Polska Consult TM

Що таке спеціальність “АРХІТЕКТУРА”

Спеціальність “АРХІТЕКТУРА” передбачає розробку планів будівництва будівель, фасадів і внутрішніх приміщень, територій і пам’яток.

Також архітектори розраховують конструкцію будівель, щоб забезпечити оптимальне поєднання витрат і доповнення архітектурних форм.

Навчання в університетах Польщі надає багато варіантів для побудови кар’єри в архітектурній сфері.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “АРХІТЕКТУРА”

Якісне навчання в Польщі на архітектора надає випускникам кар’єрні можливості, які включають такі посади, як керівник будівельних робіт з архітектурної частини або проєктної майстерні.

Також фахівці можуть обіймати посади в державних компаніях, що займаються проєктуванням міста або його районів або брати участь у діяльності дослідницьких інститутів. Дуже затребувані реставратори міських будівель і ландшафтні дизайнери.

Навчання на ступінь БАКАЛАВРА за напрямом – “АРХІТЕКТУРА”

Польські університети пропонують отримати ступінь бакалавра, у процесі чого студенти вивчають базові дисципліни.

До цього переліку входять:

  • історія розвитку професії;
  • архітектурне та містобудівне проектування;
  • економіка;
  • екологія;
  • правила управління простором;
  • затверджені технології будівництва та оснащення об’єктів;
  • матеріалознавство;
  • містобудування;
  • дизайн міста;
  • будівель та інтер’єру.

Студенти опановують навички володіння спеціалізованими дизайнерськими та архітектурними програмами.

Навчання на ступінь МАГІСТРА за напрямом – “АРХІТЕКТУРА”

Вища освіта в Польщі включає отримання категорії магістра за напрямом “АРХІТЕКТУРА”. Престижні університети Польщі дозволяють поглибити знання, отримані на ступені бакалавра, залежно від спеціалізації.

Навчання передбачає глибоке вивчення історії розвитку архітектури та теоретичних основ. Вивчаються новітні програми, технології та матеріали, що використовуються для будівництва.

Отримані дипломи є актуальними і в інших країнах, адже освіта в Польщі відповідає світовим стандартам. Діє система отримання безоплатної освіти для українців і громадян інших держав.

Працевлаштування з дипломом напряму – “АРХІТЕКТУРА”

Зацікавлені у фахівцях, які закінчили дану спеціальність Польською мовою, – дизайнерські студії, державні установи, що займаються будівництвом, будівельні компанії, проєктні інститути, архітектурні майстерні та підрозділи промислових підприємств, компанії, що займаються формуванням курортних зон і штучних островів.

Разом із міжнародним освітнім проектом Polska Consult TM здобути освіту за архітектурною спеціальністю престижно, перспективно і не затратно.

Подати Заявку на спеціальність "Архітектура" - Polska Consult TM