Високооплачувана спеціальність - Біотехнології - Polska Consult TM

Сфера біотехнологій важлива для всього людства, тому що саме фахівці, які здобули таку освіту, займаються вивченням живих організмів і продуктів їхньої життєдіяльності з метою створення медичних препаратів, нових видів тварин і рослин для розв’язання певних технологічних завдань, наприклад, поліпшення якості продуктів, розробкою лікарських препаратів, вивченням вірусів і виробництвом вакцин.

Польські університети, що мають факультети біотехнології, мають у своєму розпорядженні чудові лабораторії та спеціальне обладнання.

Здобути вищу освіту в Польщі за цією спеціальністю (Біотехнології) престижно і перспективно. Випускники Ті, хто бажає присвятити себе вивченню генної інженерії, можуть знайти своє покликання в медичній або науковій сфері.

Що таке спеціальність “Біотехнології”

Навчання в Польщі за спеціальністю “Біотехнології” передбачає здобуття глибоких знань у галузі генетики, мікробіології, інженерії біопроцесів, вірусології, охорони довкілля, хімії та екологічної біохімії, проєктування нових медичних препаратів та багато іншого.

Що стосується функціональних обов’язків, то у біотехнологів вони можуть кардинально відрізнятися. Усе залежить від того, яку саме освіту в Польщі було здобуто, а також яке місце роботи обрано.

Наприклад, у фармацевтиці розробляють нові ліки за допомогою генної інженерії, у сфері охорони довкілля вчені розробляють нові штами, здатні допомогти в очищенні вод.

Перспективи для випускників польського університету

Польські університети пропонують навчання за загальною спеціальністю, після завершення можна буде обрати більш специфічний напрямок роботи.

Особливість цього виду діяльності – це універсальність, адже на студентів чекають у медичній сфері, у парфумерній, на аграрних підприємствах, у НДІ та сучасних лабораторіях.

Університетська освіта в Польщі за спеціальністю “Біотехнології” відкриває випускникам багато цікавих перспектив:

  • отримання престижної професії;
  • висока зарплата;
  • затребуваність фахівців у Євросоюзі та інших розвинених країнах світу, навіть тих, хто тільки закінчив навчання в університеті;
  • легко знайти роботу після навчання в Польщі та Євросоюзі за суміжними вакансіями;
  • спеціальність дозволяє брати участь у розробках світового значення.

Варто розглянути польські університети за цим напрямом, оскільки багато великих організацій шукають грамотних біотехнологів і з радістю приймають їх на роботу. Випускники магістратури за цією спеціальністю отримують додаткові кар’єрні можливості та перспективи.

Працевлаштування фахівців із дипломом польського університету

Закінчивши навчання в Польщі, дипломований випускник може не турбуватися про своє майбутнє. Багато компаній шукають грамотних біотехнологів у наукові відділи.

Випускник бакалаврату та магістратури, який здобув в університеті Польщі вищу освіту Польською мовою, зможе влаштуватися на посаду співробітника початкового і високого рівня в різних лабораторіях.

У міру підвищення кваліфікації, набираючись досвіду у старших колег, можна зробити чудову кар’єру до рівня керівника компанії або наукового сектора. З оплатою праці також немає проблем – біотехнологів очікують чудові перспективи з солідною зарплатою і все це разом з проєктом Polska Consult TM.

Подати Заявку на спеціальність "Біотехнології" - Polska Consult TM