Затребувана спеціальність "Фінанси" - Polska Consult TM

З отриманням вищої освіти в Польщі перед людиною відкриваються нові перспективи, професії, можливості кар’єрного зростання й особистісного розвитку.

За допомогою вищої освіти можна кардинально змінити своє життя і досягти небачених висот. Фахівці фінансової сфери, які здобули освіту в Польщі, надзвичайно затребувані в різних галузях людської діяльності – починаючи від торгівлі, й закінчуючи банками та державними бюджетними організаціями.

Робота фінансистів та інших працівників цього напрямку добре оплачується. Щоб стати висококваліфікованим фахівцем, потрібно отримати диплом в одному з університетів Польщі.

Що таке спеціальність «Фінанси»

Спеціаліст з фінансів, який пройшов навчання в Польщі, може бути задіяний в широким спектрі діяльності. Ця спеціальність навчає студентів працювати з фінансовими активами, аналізувати і планувати їх обіг в усіх сферах господарства та на підприємствах різної форми власності.

Від кваліфікації буде прямо залежати можливість підвищення доходів компанії та результати торговельного обігу. Один із важливих аспектів – фінансист повинен завжди бути в курсі стану справ не тільки всередині системи, своєї компанії, фірми або підприємства, а й держави в цілому, оскільки загальний стан економіки держави впливає на економічні процеси в організації.

Кар’єрні можливості фахівців в сфері – «Фінанси»

Польські університети дають студентам фундамент – базу знань, умінь і навичок для роботи у фінансовій сфері, яка прокладе їм дорогу до вибору професії та справи всього життя. Перспективи кар’єрного росту фінансових фахівців дуже цікаві, такі співробітники потрібні всюди, за наявності високих професійних якостей їх будуть гідно оцінювати.

У польському університеті студент, який обрав фінансову спеціалізацію, може навчатися на бакалавра, магістра та піти далі до аспірантури тощо. Після трьох років навчання він отримує диплом бакалавра і вже може працювати за фахом. Ступінь магістра дає право працювати в освітніх установах і займатися викладацькою діяльністю.

Працевлаштування з дипломом напряму – «Фінанси»

Перелік затребуваних професій у фінансовій сфері постійно зростає й поповнюється. Попит на фахівців з фінансів, які пройшли разом з проєктом Polska Consult TM навчання в Польщі, колосальний, тому кожен випускник має можливість працювати в різних організаціях з відповідними умовами та зарплатою.

Велика частина фахівців працевлаштовується в банківській сфері, половина працює в держустановах, інші – в приватних компаніях і фірмах, яким теж потрібні послуги з управління фінансами.

 

Подати Заявку на спеціальність "Фінанси" - Polska Consult TM