gНавчання та курси Польської мови в Кривому Розі - Polska Consult TM

Курси Польської мови в Кривому Розі на базі Регіональної Криворізької Польської Громади та школи Польської мови і культури імені Анни Крижановської.

Курси Польської мови для абітурієнтів

Для всіх охочих вступити до державного польського ВНЗ, у Кривому Розі проводяться курси Польської мови. Ці курси розраховані на школярів 11 класу, а також на тих, хто хоче навчатися в магістратурі в Польщі або має вже одну освіту, але прагне отримати другу.

Курси проводяться в невеликих групах із викладачами, які є носіями польської мови. Тривалість курсу становить від 60 до 360 академічних годин. Студентам видається вся необхідна література.

Навчання розпочинається з рівня А1, коли студентам пояснюють алфавіт та ази мови. Також на курсах Польської мови студентів вчать писати та читати Польською мовою. Велика увага приділяється розмовній мові та розширенню словникового запасу. Також на заняттях студенти пишуть невеликі диктанти та твори.

Даний курс Польської мови для абітурієнтів був розроблений за всіма вимогами Державної екзаменаційної Комісії Польщі. По закінченню навчання студенти складають письмовий та усний мовний іспит.

Для прийняття іспиту з Польщі до Дніпра приїжджають екзаменатори за дорученням ректорів ВНЗ, і цей іспит є вступним до ВНЗ. Це зручно, тому що немає необхідності їхати до Польщі у ВНЗ складати вступні іспити.

Заявка на курси Польської у Кривому Розі для абітурієнтів - Polska Consult TM

Літній табір Польської мови – інтенсивний курс з відпочинком на морі

Чудовою можливістю для школярів і випускників 11 класів є участь в інтенсивному курсі Польської мови в літньому таборі на узбережжі моря.

Викладачі – Поляки максимально поглиблюють знання та володіння Польською мовою. Наприкінці курсу учасники отримують диплом про певний рівень Польської мови.

Заявка на курс Польської в Кривому Розі для мовного табору - Polska Consult TM

Як відбувається навчання, відпочинок і розваги можна побачити в цьому відео:

Відгуки учасників інтенсивного курсу Польської мови

Учасники інтенсивного курсу Польської мови самі поділяться своїми враженнями та відгуками.

Учасниця курсу Єлизавета:

Учасниця курсу Єва:

Учасник курсу Євген:

Курси Польської мови для членів громади в Кривому Розі

У Кривому Розі для всіх членів Регіональної Криворізької Польської Громади кожні вихідні проходять мовні курси. Усі етнічні Поляки можуть приходити і записуватися в групи. Курси Польської мови тривають до 8 місяців і для членів громади. Після проходження загального курсу, члени Польської Громади починають підготовку до здачі на Карту Поляка.

Заняття проходять у групах не більше 15 осіб з викладачем, який є етнічним Поляком і носієм живої мови. У групах увага приділяється більше вимові та зворотам мови. Розбираються правила складання речень і постановка правильної вимови.

Цей курс Польської мови підходить абсолютно всім, оскільки він спрямований на розширення словникового запасу і фонетичну корекцію вимови. Також приділяється увага особливостям зміни слів у Польській мові.

Курси Польської мови для іспиту на Карту Поляка

Усі члени Регіональної Криворізької Польської Громади можуть претендувати на отримання Карти Поляка. Для цього необхідно скласти усний іспит Консулу Речі Посполитої. У Кривому Розі в громаді проходять спеціальні курси Польської мови, які допомагають підготуватися до іспиту.

На цих курсах приділяється увага словниковому запасу, розмовній мові, а також основним фактам з історії Польщі. Даний курс Польської мови триває 1,5 місяця і починається відразу після завершення базового тримісячного курсу. Відвідувати його можуть усі члени Регіональної Криворізької Польської Громади.

Заявка на курси Польської по Карті Поляка в Кривому Розі - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування

У Кривому Розі проходять місячні курси Польської мови для тих, хто працевлаштовується в Польщі. Ці курси спрямовані на швидке набуття і розширення словникового запасу. Також слухачам пояснюються основні ази читання та письма.

Заняття проходять в інтенсивному режимі та допомагають отримати необхідні знання перед виїздом в іншу країну. Викладачі допомагають вивчити ті слова і обори мови, які необхідні в повсякденному житті. Також робиться невеликий ухил у бік обраної професії.

Заявка на курси Польської для працевлаштування в Кривому Розі - Polska Consult TM

Курси Польської мови для туристів

Для тих, хто хоче поїхати відпочити або помандрувати Польщею, у Кривому Розі проводяться спеціальні курси Польської мови. Заняття проходять у Регіональній Криворізькій Польській Громаді з використанням методик школи Польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Заняття тривають півтора місяця і спрямовані на вивчення необхідних фраз і зворотів у повсякденному житті туриста. Вивчаються окремо теми перетину кордону, заселення в готель, замовлення їжі та багато іншого. Також обговорюються номери телефонів екстрених служб і як правильно порозумітися в екстремальній ситуації.

 

Все про навчання в Польщі…..

Обрати польський університет….

Обрати престижну спеціальність…