Престижна спеціальність "Креативний менеджмент" - Polska Consult TM

Сучасний темп життя диктує свої умови, стає необхідним швидко пристосовуватися до мінливих умов, тому й в освітній сфері відбуваються певні зміни.

Спеціальність “Креативний менеджмент” у польських університетах з’явилася не так давно, але вже завоювала популярність серед абітурієнтів. Окрім професійних якостей, здобуття вищої освіти в Польщі стимулює саморозвиток та особистісне зростання, а до того ж ще й відкриває широкі перспективи до працевлаштування.

Щоб стати провідним фахівцем із креативного менеджменту, можна здобути освіту за даним напрямом в одному з університетів Польщі.

Що таке спеціальність “Креативний менеджмент”

Випускники ВНЗ, які пройшли навчання в Польщі Польською мовою, за цією спеціальністю займаються багатьма різноплановими завданнями:

  • організовують і керують культурними заходами та проектами;
  • розробляють концепції креативної економіки та сучасної культури;
  • працюють із сучасними стандартами та актуальними форматами способу життя та його культурної складової;
  • опікуються якістю продукції та послуг у сфері культури;
  • вміють працювати з різними форматами активності в різних спільнотах і містах.

Основні вміння, яких набувають студенти, здобуваючи освіту в Польщі за цією спеціальністю, полягають у нестандартному мисленні, роботі в умовах, що постійно змінюються, а також здатності збирати та готувати високоефективні команди для виконання унікальних проєктів і завдань.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Креативний менеджмент”

Престижні університети Польщі готують кваліфікованих спеціалістів із креативного менеджменту, які будуть спроможні створити “новий світ” з урахуванням їхньої гнучкості, здатності нестандартно мислити та генерувати оригінальні ідеї.

Креативний менеджмент – така сама спеціальність, як і багато інших, більш традиційних, тож і ступені теж можна отримати аналогічні (бакалавр, магістр). Після закінчення польського університету можна займатися роботою за фахом, викладацькою або науково-дослідницькою діяльністю.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Креативний менеджмент”

Саме міжнародний освітній проєкт Polska Consult TM дав розвиток багатьом успішним випускникам польських закладів вищої освіти.

Більшість спеціалістів із креативного менеджменту, які пройшли навчання в Польщі, створюють власні проєкти, інші йдуть працювати креативним менеджером у приватні та рідше – державні компанії.

Компетентний фахівець у цьому напрямі в поєднанні з професіоналами в інших галузях зможе вивести будь-яку фірму на новий рівень, створити наново її ім’я, репутацію, наростити аудиторію, тож креативні менеджери потрібні практично в будь-якій сфері, а особливо – у продажі товарів і послуг.

Подати Заявку на спеціальність "Креативний менеджмент" - Polska Consult TM