Польська мова - граматика та фонетика зі Школою Анни Крижановської - Polska Consult TM

Школа Польської мови та культури імені Анни Крижановської це унікальна техніка та програма викладання. Школа є першою на Україні, в якій викладачі це етнічні поляки, носії правильної Польської мови.

Проходячи навчання в школі, ви навчитеся правильно говорити, писати і читати Польською мовою. Наші викладачі є етнічними Поляками і передають учням живу розмовну мову.

Навчальний процес побудований так, щоб кожен студент школи отримав максимум знань. Заняття відбуваються в невеликих групах, в яких кожен присутній має можливість поставити запитання, відпрацювати пройдений матеріал і скласти невеликий монолог або діалог Польською мовою.

Школа Польської мови та культури імені Анни Крижановської тісно взаємодіє з Дніпропетровською Обласною Спілкою Поляків. На базі цієї платформи українці та етнічні Поляки ось уже понад дванадцять років мають можливість вивчити Польську мову і дізнатися більше про традиції Польщі.

Місце для навчання в Школі Анни Крижановської - Polska Consult TM

Навчальне місце в Школі Анни Крижановської – Polska Consult TM

Види курсів Польської мови

На сьогодні в школі розроблено 4 мовні курси. В основу програми навчання лягли методики провідних польських філологів і власні напрацювання. Кожен курс унікальний і спрямований саме на ті потреби, з якими приходить людина до школи.

У мовній школі проходять курси, спрямовані на потреби абітурієнтів, які вступають до польських ВНЗ, для працевлаштування, для туристичних цілей і для дітей.

Програма освіти в кожному курсі та в кожній групі індивідуальна. Викладачі школи це професіонали з багаторічним досвідом, які підлаштовують навчання під можливості та потреби кожного студента.

Методики викладання та навчальні посібники

Методика викладання в Школі постійно вдосконалюється, запрошуються професори з польських ВНЗ, які спілкуються зі студентами, а викладачам передають нові напрацювання у сфері вивчення Польської мови.

Навчальні матеріали це навчальні посібники (книжки, таблиці, зошити для практичних занять), наочні посібники, відеоматеріали та багато іншого. Освіта базується не тільки на книжках і конспектах. Багато що надається у вигляді навчальних фільмів, таблиць і аудіо матеріалів.

Види мовних курсів у Школі

Курс Польської мови для вступників – це спеціально розроблена програма, яка дасть змогу швидко збільшити словниковий запас, навчитися писати і читати Польською мовою. Цей курс розрахований на один навчальний рік, за який абітурієнти отримають усі необхідні базові знання, щоб вільно спілкуватися в Польщі.

Курс Польської мови проводиться для програм:

Так само багато часу відводиться на написання різноманітних диктантів і творів, для того щоб швидко і грамотно навчитися писати Польською мовою.

Усі ці види навчання чітко відповідають вимогам Приймальної комісії на базі Польської Громади, що має спеціальні ректорські квоти для абітурієнтів центральної частини України.

Навчальні аудиторії у Школі Анни Крижановської - Polska Consult TM

Навчальні класи у Школі Анни Крижановської – Polska Consult TM

У школі Польської мови та культури імені Анни Крижановської також проходить курс Польської мови для тих, хто збирається їхати працювати до Польщі. Такий курс спрямований на розвиток розмовної мови та набуття словникового запасу. Викладачі дають студентам основи читання і письма, але все ж основний акцент робиться на розмовну частину.

Курс для дітей підходить тим, хто планує в майбутньому відправити дитину навчатися до Польщі або хоче, щоб дитина була всебічно розвинена і знала кілька іноземних мов. Набір починається з 8 років.

Дітки займаються в невеликих групах і заняття побудовані короткими блоками з перервами. Вивчення починається з алфавіту і рухається по наростаючій. Діти вчать невеликі вірші, оповідання, готують розповіді про себе і про свою сім’ю.

Мовний курс для тих, хто збирається їхати відпочивати чи мандрувати Польщею, містить у собі базові фрази. Викладачі допомагають вивчити слова та фрази, які знадобляться в подорожі, а також дають мінімальні словниковий запас.

Загальна інформація про розвиток

Викладачі школи не лише навчають студентів, а й відвідують спеціальні курси підвищення кваліфікації в Польщі, адже Школа Польської мови та культури Анни Крижановської це сучасна європейська мовна школа.

Щороку вони привозять нові матеріали та методики, які впроваджуються та допрацьовуються в школі. Кожен студент школи отримує ті знання, за якими він прийшов.

На даний момент курси Польської мови проводяться в містах:

Записатися на курси ви можете за телефонами вказаними в контактах.

А також використовуючи форму зворотного зв’язку.