Підготовчі курси Польської мови в Новомосковську - Polska Consult TM

Курси Польської мови в Новомосковську на базі Регіональної Новомосковської Польської Громади та школи Польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Курси Польської мови для абітурієнтів

Для всіх охочих вступити в престижні державні польські ВНЗ (університети, академії, політехніки), у Новомосковську проводяться курси Польської мови. Ці курси розраховані на школярів 9, 10, 11 класу, а також на тих, хто хоче вчитися в магістратурі в Польщі або має вже одну освіту, але прагне отримати другу.

Курси проводяться в невеликих групах з викладачами, які є носіями Польської мови. Тривалість занять становить від 1 до 3 годин, а тривалість циклу від 60 до 360 академічних годин. Майбутнім студентам видається вся необхідна література, яка також стане їм у пригоді під час навчання в польських університетах та академіях.

Навчання починається з нульового рівня (коли студентам пояснюють абетку та ази мовлення) і до рівнів від А1 до B2 (від початкового до професійного рівня).

Також на курсах Польської студентів вчать писати та читати Польською мовою. Велика увага приділяється розмовній мові та розширенню словникового запасу. Також на заняттях студенти пишуть невеликі диктанти та твори.

Даний курс Польської мови для абітурієнтів був розроблений відповідно до побажань польської Державної екзаменаційної комісії.

По закінченню навчання студенти складають письмовий та усний мовний іспит. Для прийняття іспиту з Польщі до Дніпропетровська приїжджають ректори ВНЗ, і цей іспит є вступним до ВНЗ. Це дуже зручно, тому що немає необхідності їхати в Польщу до ВНЗ здавати вступні іспити.

Заявка на курси Польської у Новомосковську для абітурієнтів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для членів громади в Новомосковську

У Новомосковську для всіх членів Регіональної Новомосковської Польської Громади кожні вихідні проходять мовні курси. Усі етнічні поляки можуть приходити і записуватися в групи.

Курси Польської мови тривають 8 місяців і для членів громади є обов’язковими при отриманні членства.

Заняття проходять у групах не більше 15 осіб з викладачем, який є етнічним поляком і носієм живої мови. У групах увага приділяється більше вимові та зворотам мови. Розбираються правила складання речень, а також особливості польської мови.

Даний курс Польської підходить абсолютно всім, так як він спрямований на розширення словникового запасу і правильну постановку вимови. Так само приділяється увага особливостям зміни слів у мові.

Курси Польської мови для іспиту на Карту Поляка

Усі члени Регіональної Новомосковської Польської Громади можуть претендувати на отримання Карти Поляка. Для цього необхідно скласти усний іспит консулу. У Новомосковську в громаді проходять спеціальні курси Польської мови, які допомагають підготуватися до іспиту.

На цих курсах приділяється увага словниковому запасу, розмовній мові, а також основним фактам з історії Польщі. Даний курс польської триває від 1,5 до 3 місяців і починається відразу після завершення базового курсу. Відвідувати його можуть усі члени Регіональної Новомосковської Польської Громади.

Заявка на курси Польської у Новомосковську на Карту Поляка - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування

У Новомосковську проходять місячні курси Польської мови для тих, хто працевлаштовується в Польщі. Ці курси спрямовані на швидке набуття та розширення словникового запасу. Також слухачам пояснюються основні ази читання та письма.

Заняття проходять в інтенсивному режимі та допомагають отримати необхідні знання перед виїздом в іншу країну. Викладачі допомагають вивчити ті слова і звороти мови, які необхідні в повсякденному житті. Також робиться невеликий ухил у бік обраної професії.

Заявка на курси Польської у Новомосковську для працевлаштування - Polska Consult TM

Курси Польської мови для туристів

Для тих, хто хоче поїхати відпочити або помандрувати Польщею, у Новомосковську проводяться спеціальні курси Польської мови. Заняття проходять у Регіональній Новомосковській Польській Громаді з використанням методик школи Польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Заняття тривають півтора місяця і спрямовані на вивчення необхідних фраз і зворотів у повсякденному житті туриста. Вивчаються окремо теми перетину кордону, заселення в готель, замовлення їжі та багато іншого. Також обговорюються номери телефонів екстрених служб і як правильно порозумітися в екстремальній ситуації.

Заявка на курси Польської у Новомосковську для туризму - Polska Consult TM

 

Все про навчання в Польщі…..

Обрати польський університет….

Обрати престижну спеціальність…