Високооплачувана спеціальність "Біоінженерія" - Polska Consult TM

Здобуття освіти в Польщі за спеціальністю “Біоінженерія” відкриє для фахівців безліч вакансій. Вона входить до списку п’яти найпріоритетніших напрямків і поступово розширює свої масштаби. Наявність диплома про вищу освіту дасть змогу влаштуватися на вподобану посаду, розвиватися у своїй професії та отримувати гідну заробітну плату.

Престижні університети Польщі дають високий рівень знань для своїх студентів, завдяки чому після випуску вони отримують можливість працевлаштування в багатьох країнах світу. Уже зараз можна зробити правильний вибір і забезпечити для себе гідне майбутнє.

Що передбачає професія “Біоінженерія”?

Біонженери займаються створенням безлічі медичних приладів, серед яких кардіостимулятори та апарати штучного кровообігу, комп’ютерна модель, нейронні мережі, різні вакцини, а також інші винаходи, важливі для людства.

Це складна міждисциплінарна спеціальність, що має великий попит у закордонних вишах, тож охочі пройти навчання в Польщі мають заздалегідь подбати про подачу документів.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері “Біоінженерія”

Після вступу учні занурюються в захопливий навчальний процес Польською мовою, на них чекають лекції, практичні та лабораторні заняття.

Програма навчання постійно вдосконалюється, щоб при отриманні диплома на ринку руда з’являлися кваліфіковані та затребувані працівники. Багато практичних занять дають відчутний якісний результат у підготовці майбутніх кваліфікованих біоінженерів.

Випускники зможуть влаштуватися в такі установи:

  • фармакологічна компанія;
  • підприємство з виробництва медичного обладнання;
  • медична лабораторія або дослідницький центр;
  • звіроферма, птахофабрика;
  • аграрна фірма;
  • хімічне підприємство.

З розвитком науки цей список поступово розширюється і доповнюється новими галузями, тож фахівці можуть не турбуватися про пошук роботи після здобуття вищої освіти в Польщі.

Термін навчання в обраному Польському університеті становить 5 років. Починаючи з першого курсу, студенти здобувають магістерську освіту, а в перспективі мають усі можливості для подальшого розвитку в цьому напрямі та здобуття вищих наукових ступенів. Їм доступне викладацтво та аспірантура як у країні навчання, так і на батьківщині.

Працевлаштування за спеціальністю “Біоінженерія”

Під час навчання в Польщі студенти знайомляться ближче з медициною, біологією, хімією, фізикою, інженерією та багатьма іншими науками. Вони присутні на практичних заняттях, що дає змогу підготуватися до робочої діяльності.

Завдяки освітньому проєкту Polska Consult TM та комплексному підходу до навчання після випуску студенти мають усі необхідні інструменти для професійної діяльності.

Подати Заявку на спеціальність "Біоінженерія" - Polska Consult TM