Престижна спеціальність "Логістика в підприємництві" - Polska Consult TM

Специфіка вищої освіти в Польщі полягає не лише в отриманні, власне, документу, який дасть змогу влаштуватися на бажану посаду.

Освітній процес дає змогу розширити бачення, розвиває особистість, підвищує кваліфікацію, виводить людину на абсолютно новий рівень знань і вмінь.

Спеціальність “Логістика” затребувана серед роботодавців, оскільки вантажоперевезення вже давно стали частиною звичайного життя – відправлення вироблених товарів на точки продажу, перевезення продукції між клієнтами і постачальниками, організація складської діяльності тощо.

Все це є обов’язковою складовою роботи багатьох підприємств і приватних компаній. А стати кваліфікованим фахівцем з логістики можна, здобувши вищу освіту в університетах Польщі.

Що таке спеціальність “Логістика в підприємництві”

Ця спеціальність дає змогу вивчити процеси організації перевезень, розвиває здатність обирати економічно вигідні умови закупівлі та маршрути перевезення, допомагає розібратися в особливостях складської організації.

У польських університетах надаються вичерпні знання з обраної спеціальності для підготовки кваліфікованих кадрів.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Логістика в підприємництві”

Компетентні співробітники, які пройшли навчання в Польщі, цінні самі по собі, тому хоч би яку спеціальність студент обрав, важливо здобути дійсно високу кваліфікацію, тоді проблем із вибором робочого місця не виникне.

В університетах Польщі пропонується хороша освітня програма, що вже саме по собі відкриває широкі перспективи працевлаштування.

Отже, вивчившись на логіста в підприємництві, можна працювати в приватних компаніях і на комерційних підприємствах, на складах і в диспетчерських фірмах, що займаються перевезеннями в будь-яких масштабах.

Крім того, у випускників є можливість спеціалізуватися на зовнішньоекономічній діяльності та працювати виключно з іноземними постачальниками або одержувачами товарів.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Логістика в підприємництві”

Вакансії в логістичній сфері постійно поповнюються новими позиціями, ця сфера діяльності і так досить широка і продовжує розширюватися. Володіння Польською мовою дає величезну перевагу під час участі в конкурсах і працевлаштуванні.

З основних професій, на які можна розраховувати після здобуття освіти в Польщі за спеціальністю “Логістика в підприємництві” разом із міжнародним освітнім проектом Polska Consult TM, можна виділити закупівельників, складських менеджерів, перевізників, організаторів, менеджерів з продажу та інших.

Подати Заявку на спеціальність "Логістика у підприємництві" - Polska Consult TM