Агенція Національної Пам’яті — це нова програма Дніпропетровської Обласної Польської Громади, основне завдання якої полягає у відновленні даних про польське походження.

Пошук польського коріння на Карту Поляка - Polska Consult TM

Пошук польського коріння – Polska Consult TM

Польська національність та польське коріння — що це?

Знайти польське коріння прагнуть багато наших співвітчизників, розуміючи, що насправді нащадків поляків у нашій державі проживає не менш ніж кілька мільйонів. Вкрай висока ймовірність того, що у претендента за прямою спорідненою лінією виявляться бабусі або дідусі, що мають польське коріння. Але далеко не всі розуміють значення слів «Польське коріння», «Польська національність», «Польські традиції».

Розуміння того, що означає бути поляком

Для того, щоб зрозуміти суть і зміст цих слів «Польське коріння», ви можете переглянути коротке, але містке відео.

Пошук польського коріння та генеалогічні дослідження

Проведення генеалогічного аналізу та пошук польського коріння — складний і копіткий процес. Проте наші висококваліфіковані експерти, за допомогою пошуку архівних даних, у зручний термін допоможуть вам встановити вашу приналежність до Польського народу, що є визначальним для підготовки до співбесіди з Консулом РП для складання іспиту на Карту Поляка. Наші фахівці працюють, щоб полегшити ваші клопоти.

Усі документи, видані архівами, а також, що мають пряму чи непряму вказівку на наявність польського коріння, аналізуються й вивчаються нашими фахівцями.

Підготовка документів претендента до складання іспиту на Карту Поляка

Пряма вказівка ​​в документах на наявність польського коріння або польської національності дає можливість подавати їх Консулу Польщі при складанні іспиту на Карту Поляка.

Але, маючи на руках документи, в яких є непряма вказівка ​​на те, що прямі предки мають польську національність, наприклад:

  • служба у Польській армії,
  • вибори до Сейму,
  • проведення депортацій,

Вам необхідно врахувати, що вже наявні матеріали слід доповнити та виправити відповідно до існуючих норм та вимог Генеральних Консульств Республіки Польща для дотримання процедури при складанні іспиту на Карту Поляка.

Хочемо зазначити, що вказана інформація буде актуальною не лише для людей, які мають польське коріння, але з якихось причин не мають можливості це довести. Ця інформація є надзвичайно корисною й для тих, чий ступінь спорідненості, відповідно до «Закону про Карту Поляка», вважається недостатньо встановлений.

Підготовка претендента до співбесіди з Консулом Речіпосполитої

За умови повністю оформлених документів, претендент проходить курс Польської мови та культури на базі Польської Громади та проєкту Polska Consult TM. Традиції, історія, культура Польського народу та володіння Польською мовою підтвердять приналежність до Польського народу.

 

Якщо ж ваші свідчення підтверджують лише факт народження на території Польщі або громадянство останньої країни — це також привід звернутися до наших фахівців за допомогою!