Курси Польської мови проводяться для всіх бажаючих з України на базі Дніпропетровського Обласного Союзу Поляків та Школи польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Найкращі престижні курси Польської мови - Polska Consult TM

Курси Польської мови – Polska Consult TM

Викладання польської мови ведеться як в аудиторному (оффлайн), так і в дистанційному (онлайн) режимі.

Курси Польської мови для абітурієнтів університетів та технікумів Польщі

Для всіх бажаючих вступити до державного та недержавного польського ВНЗ або технікуму — університети, політехніки, академії, вищі школи та технікуми в Польщі, проводиться спеціалізований курс Польської мови.

В аудиторному режимі в Дніпрі, Кривому Розі, Новомосковську, Кам’янському, Нікополі проводяться курси Польської мови як у груповому, так і в індивідуальному форматі вивчення.

У дистанційному режимі онлайн курси польської мови проводяться для абітурієнтів, які проживають на території всієї України.

Ці курси польської мови розраховані на:

  • школярів 8, 9 класу – вступників до ліцеїв та технікумів Польщі
  • школярів 10, 11 класу – вступників до Польських університетів
  • абітурієнтів – вступників на бакалаврат до університетів Польщі
  • бакалаврів – вступників на магістратуру до університетів Польщі
  • випускників ВНЗ – вступників на другу вищу освіту у Польщі

Курси проводяться у невеликих групах із викладачами, які є носіями польської мови. Тривалість занять складає 2 академічні години, а мовного курсу – від 60 до 360 академічних годин. Студентам видається вся необхідна література.

Навчання починається з рівня А1, коли студентам пояснюють алфавіт та ази мови. Також на курсах польської мови студентів навчають писати та читати польською мовою.

Велика увага приділяється розмовній мові та збільшенню словникового запасу. Також на заняттях студенти пишуть невеликі диктанти та твори, в результаті дає можливість довести свої знання до рівня B1, В2, С1.

Цей курс Польської мови для абітурієнтів був розроблений за всіма вимогами Державної Екзаменаційної Комісії Польщі. Після закінчення навчання студенти складають письмовий та усний мовний іспит. Для прийняття іспиту з Польщі до Дніпра приїжджають ректори ВНЗ, і цей іспит є вступним до ВНЗ. Це зручно, тому що немає необхідності їхати до Польщі до ВНЗ і складати вступні іспити там.

Курси Польської мови для членів обласної Польської громади у Дніпропетровській області

У містах Дніпропетровської області для всіх членів Дніпропетровської Обласної Польської Громади щовихідних  проходять мовні курси. Усі етнічні поляки можуть приходити та записуватися до груп.

Курси польської мови тривають до 8 місяців і для членів громади є пріоритетними.

Заняття проходять у групах не більше 15 осіб із викладачем, який є етнічним поляком та носієм живої мови. У групах найбільша увага приділяється вимові та мовним зворотам. Розбираються правила складання речень, а також особливості польської мови.

Цей курс Польської мови підходить всім, оскільки він спрямований на розширення словникового запасу, а також на правильну постановку вимови. Крім цього приділяється увага особливостям зміни слів у польській мові та морфологічній глибині.

Курси Польської мови для іспиту на Карту Поляка

Усі члени Дніпропетровської обласної Польської Громади, які мають польське коріння, можуть претендувати на отримання Карти Поляка. Для цього необхідно скласти усний іспит Консулу Республіки Польща.

Саме з цією метою у Дніпропетровському Обласному Союзі Поляків проходять спеціальні курси Польської мови, культури та польських традицій, які допомагають підготуватися до іспиту з Консулом РП.

На цих курсах приділяється увага словниковому запасу, розмовній мові, а також основним фактам історії Польщі, польським національним святам.

Зазначений курс Польської мови триває 1,5-3 місяці, і починається одразу після закінчення базового мовного курсу. Відвідувати його можуть усі члени Дніпропетровської Обласної Польської Громади та поляки з інших областей України (в онлайн-форматі).

Курси Польської мови для дітей

Даний курс Польської мови в Дніпрі створений для дітей від 8 років. Він допомагає дітям вивчити польський алфавіт, навчитися читати, писати та говорити польською мовою. Відвідувати його можуть діти не лише поляків, а й представників інших народів, які планують подорож до Польщі з дітьми.

Заняття побудовані блоками з перервами, щоб діти почувалися комфортно. Також на заняттях викладачі з дітьми вивчають вірші та пісеньки польською мовою. Діти готують невеликі розповіді про себе та свою сім’ю.

Навчання починається з вивчення алфавіту та простих слів, а потім поступово ускладнюється та поглиблюється. Багато занять побудовані у формі гри, щоб дітям було веселіше вивчати польську мову та розвивати їх у всіх напрямках.

Курси Польської мови для працевлаштування

У Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Нікополі та Новомосковську – аудиторно, та для жителів усієї України – онлайн, проходять місячні курси Польської мови для тих, хто працевлаштовується у Польщі.

Зазначені мовні курси спрямовані на швидке набуття та розширення словникового запасу. Також слухачам пояснюються основні ази читання та правопису польською мовою.

Заняття проходять в інтенсивному режимі та допомагають отримати необхідні знання перед виїздом до іншої країни. Викладачі допомагають вивчити ті слова та мовні звороти, які необхідні в повсякденному житті в Польщі. Також робиться невеликий ухил у бік обраної професії.

Курси Польської мови для туристів

Для тих, хто має намір поїхати відпочити або помандрувати Польщею — у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Нікополі та Новомосковську проводяться спеціальні курси Польської мови для поїздок, відпочинку та туризму. Заняття відбуваються у Дніпропетровській Обласній Польській Громаді з використанням методик Школи польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Заняття з польської мови тривають від місяця до трьох і спрямовані на вивчення необхідних фраз та зворотів у повсякденному житті Польщі для туриста.

Вивчаються окремо теми перетину польського кордону, заселення до готелю, замовлення їжі та багато іншого. Також обговорюються номери телефонів екстрених служб, а також, як правильно вести діалог в екстремальній ситуації.

Польський літній мовний табір та розмовний клуб

Поїхати до літнього табору Польської мови, отримати сертифікат знання Польської мови на рівні B2 та брати участь у розмовному клубі можуть усі абітурієнти, які відвідують мовні курси.

Як проводиться табір Польської мови можна ознайомитись у невеликому відео звіті:

Заняття у розмовному клубі Польської мови побудовані у формі діалогу. Викладач займається з групою для розвитку розмовної мови. Головною метою розмовного клубу є розширення словникового запасу, а також навчитися висловлювати свої думки, підтримувати діалог, правильно ставити наголоси та інтонації в словах та реченнях.

Усі учасники польського розмовного клубу чи літнього мовного табору під час занять читають чи розповідають невеличкі монологи, працюють у парах із діалогами, а також ведуть бесіди на різні теми. На цих заняттях вся увага спрямована на розмовній мові, а письмова мова виступає лише як допоміжна.

Відгуки учасників Польського мовного табору

Що може краще говорити саме за себе, ніж враження наших учасників Табору Польської мови. Отримавши інформацію з перших вуст, можна отримати масу вражень і порадіти за тих, хто успішно опанував Польську мову, закріпив свої знання, і став, наприклад, студентом престижного польського університету!

Курси польської мови в містах та регіонах України та Дніпропетровської області

Перейшовши за посиланнями нижче, ви зможете отримати інформацію про чудові курси польської мови в ряді міст та регіонів області.