Престижні спеціальності технікумів Польщі - Polska Consult TM

Престижні спеціальності технікумів Польщі – Polska Consult TM

Найпопулярніші та найзатребуваніші спеціальності технікумів Польщі та їх огляд подані нижче. Технічні, економічні, гуманітарні — всі ці спеціальності дають можливість випускникам чудово працевлаштуватися не лише у Польщі, а й у Європейському Союзі.

Вибравши з переліку престижну спеціальність, та подавши заявку й документи до приймальної комісії, абітурієнт робить крок назустріч своєму успіху на професійній ниві.

Технічні спеціальності технікумів

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM

 

Ні для кого не секрет, що спеціальності польських технікумів, які готують фахівців та керівників середньої ланки для сфери обслуговування, найбільш затребувані серед молодих та амбітних людей.

Можливість не лише гідного заробітку, а й побудови успішної кар’єри мотивує випускників 9 — 10 класів середніх шкіл та гімназій опанувати одну з цих затребуваних та високооплачуваних спеціальностей.

Спеціальності сфери обслуговування, гуманітарних та економічних напрямів

Багато випускників 7, 8, 9,10-х класів середніх шкіл та гімназій України хотіли б отримати безкоштовно престижну професійну та спеціальну освіту в технікумах Польщі.

Як навчання та шлях до успіху студентів виглядає зсередини, можна подивитися у нашому відео, без постановочних кадрів, знятому  проектом Polska Consult TM спеціально для вас!

Така освіта надалі дозволить мати високооплачувану роботу та можливість вступу на бюджет до польських університетів, а також відкрити власний малий бізнес. Перелік цих спеціальностей польських технікумів та їх опис наведено нижче:

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM