Престижна Магістратура в Польщі. Вступ та навчання - Polska Consult TM

Магістратура в Польщі. Вступ, навчання, престиж – Polska Consult TM

Магістратура в Польщі – це хороший шанс отримати європейський диплом і пройти практику в одній з країн Європейського Союзу.

Наш проект Polska Consulting надає українським студентам допомогу під час вступу на магістратуру до одного з престижних державних та недержавних польських університетів.

Вступити на магістратуру можуть всі студенти, які закінчили бакалаврат і не хочуть продовжувати навчання в Україні, а мають інспірації і мотивацію продовжити навчання за магістерськими програмами в Європейському Союзі.

 

Магістратура в Польщі: актуальні спеціальності

Як випускнику-бакалавру визначити той напрямок і спеціальність магістерської програми, за яким йому необхідно продовжити навчання для подальшої ефективної побудови кар’єри та особистісного зростання?

Кілька сотень вищих навчальних закладів Польщі, серед яких вищі школи, академії, політехніки та класичні університети. Польські навчальні заклади пропонують близько тисячі спеціальностей у різних галузях.

Досвід нашого проекту, накопичений протягом декількох десятків років вступних кампаній, моніторингу та аналізу ступенів кар’єрного зростання наших студентів, дозволив сформулювати деякі загальні концепції, поради та тенденції.

Обираючи напрямок та спеціальності для навчання на магістратурі, ми рекомендуємо:

  • Вибір зупинити на суміжних напрямках, спеціалізації з більш широким спектром покриття можливого застосування знань.
  • Для себе зрозуміти, що магістратура – це вже не просто раціональне зерно підготовки за фахом, це – наступний щабель розвитку стратегічних навичок для вміння очолити певні структури та проекти.
  • На магістратурі вже дається обсяг знань і філософії спеціальності в її глобальних проявах, а не прикладні навички, як на бакалавраті.

Перераховувати всі спеціальності просто немає сенсу, адже вибір у кожного свій. Однак, можна сказати одне: наш проект і наші фахівці однозначно нададуть допомогу і підкажуть в якому напрямку варто поглянути вступнику на магістерську програму. А обравши магістерську програму у польському університеті розпочати вивчення Польської мови та культури у мовній школі.

Плюси навчання в Польщі на магістратурі

  • Європейський диплом польського університету, або як його люблять називати в країнах колишнього СРСР – європейського зразка. Він приймається в усіх країнах Європейського Союзу, Україні, Росії і багатьох інших країнах світу.
  • Додаткові можливості і перспективи відкриваються для студентів, які здобувають освіту в країнах Європи. Слід враховувати при цьому, що студенти в Європі не прив’язані до однієї країни, і можуть обирати роботу і стажування по всьому Європейському Союзу.
  • Для студентів магістратури в університетах Польщі доступні міжнародні програми з обміну. Студенти-магістри польських ВНЗ активно беруть участь в програмах студентського обміну. Вони без будь-яких труднощів можуть вирушити на навчання до іншої країни Європи чи світу, а також пройти там практику. Багато випускників магістратури європейських вищих навчальних закладів після проходження такої програми можуть отримати одразу два дипломи. Це також є вдалим початком майбутньої кар’єрної та професійної самореалізації.
  • Дві мови освіти. Всі ВНЗ Польщі останні декілька років активно проводять курси Польською та Англійською мовами. Завдяки цьому студенти можуть самі обирати, якою мовою їм хотілося б проходити навчання.
  • Вартість навчання на магістратурі в державних вишах Польщі на щабель нижче, ніж у багатьох навчальних закладах України. У сумі з проживанням та проїздом всі студенти, за різними підрахунками, однозначно сплачують менше, отримуючи освіту в Польщі.
  • Рівень життя в Польщі. Ні для кого не секрет, що на сьогодні Європа випереджає Україну за рівнем розвитку економічного, соціального тощо. Студенти в Європі можуть і подорожувати, і самостійно працювати, не пропускаючи навчання, а отже, – забезпечувати себе.

Вибір магістерської програми та її реалізація

Не варто забувати, що Польща – це країна, в якій університети зберігають свої традиції, в тому числі й академічні, століттями, а наукова та матеріальна бази оновлюються щороку. Магістратура в Польщі – це гарантія європейської якості освіти та впевненості у своєму майбутньому.

Фахівці проекту Polska Consulting допоможуть вам обрати гідний ВНЗ. Державні навчальні заклади Польщі розташовані в найстаріших містах з багатовіковою історією та унікальною архітектурою. Освіта ніколи не буде нудною та нецікавою, коли навколо нові люди й нове місто.

Якщо ви хочете отримати гідну освіту, то проведіть ці 1,5 – 2 роки в одному з найкращих престижних ВНЗ Польщі, а наші фахівці допоможуть визначитися з вибором навчального закладу.

Перебуваючи на території Польщі, ви завжди зможете звернутися до одного з фахівців проекту Polska Consulting для вирішення будь-яких питань або зв’язатися з нами, надіславши листа на електронну пошту.

Оформити заявку на вступ до університетів Польщі - Polska Consult TM