Курси польської мови в Нікополі - Polska Consult TM

Вивчення Польської мови на базі Школи Польської мови та культури імені А. Крижановської, а також Регіональної Польської Громади в м. Нікополі – швидкий і надійний спосіб отримати всі необхідні знання. Це допоможе як вступу до технікумів і ВНЗ Польщі для отримання бажаної спеціальності, так і працевлаштуванню на високооплачувану посаду.

Наші викладачі Польської мови зроблять усе, щоб після закінчення курсів випускники розуміли мову, вміли писати та читати нею, мали певний словниковий запас. Заняття проходять як з невеликими групами, так і можлива розробка індивідуального плану навчання.

Вивчайте Польську мову онлайн вдома або записуйтеся на очне навчання – почніть підвищувати рівень ваших знань, які допоможуть вам у житті!

Програма будь-якого обраного вами курсу передбачає:

  • завдання на поліпшення розмовної мови;
  • вправи на знання граматичних правил;
  • аудіювання та проведення тестових завдань;
  • уроки граматики та орфографії;
  • перегляд відео Польською та їх подальше обговорення в групі та з викладачем;
  • надання посилань на корисні джерела літератури та офіційні статті для вдосконалення Польської.

Курси Польської мови для вступу до університетів Польщі

Записатися на курси Польської мови в Нікополі для подальшого вступу до ВНЗ можуть всі учні 9, 10, 11 класів школи, незалежно від рівня знань мови. Ви можете почати її вивчення з нульового рівня А1 і освоїти її до професійного рівня С1.

Вступ до університетів Польщі в цьому випадку дасться вам максимально легко і ви зможете отримати спеціальність, про яку завжди мріяли.

Наші репетитори Польської мови є носіями мови і Поляками за національністю, тому ви отримаєте тільки якісні та актуальні знання.

Ми дбаємо про те, щоб навчатися у нас було комфортно та цікаво. Тому наші викладачі використовують найпередовіші методики, створюють дружню невимушену обстановку з індивідуальним підходом до кожного учня.

Подати заявку на курси Польської в Нікополі для університетів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу до технікумів і коледжів Польщі

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина вже з підліткового віку здобувала освіту в Польщі, їй потрібно вивчити Польську мову. Найпростіше це зробити на наших курсах, які підготують школяра до вступу в коледжі Польщі та її технікуми. Приєднатися до вивчення Польської мови можуть учні 7, 8, 9 класів школи.

Неважливо, чи знав школяр мову раніше, чи тільки почне знайомитися з нею – наші вчителі докладуть максимум зусиль, щоб він швидко здобув потрібні знання й опанував необхідні навички. Вивчивши Польську мову для вступу в технікуми Польщі, ваша дитина зробить перший крок до отримання якісної європейської освіти.

Курси Польської мови для здачі на Карту Поляка

Як відомо, отримати Карту Поляка може будь-який українець, який надав докази, що в нього є польське коріння. Надалі цей документ дає безліч привілеїв – право на безкоштовне навчання в польських вищих навчальних закладах, легальне працевлаштування, ведення свого бізнесу.

Щоб успішно пройти співбесіду з консулом Республіки Польща та отримати бажаний документ, знадобиться добре знання мови. Записуйтеся на наші курси в Нікополі – опановуйте Польську швидко й ефективно.

Заявка на курси Польської по Карті Поляка в Нікополі - Polska Consult TM

Курси Польської мови для дітей

Наші вчителі Польської мови – це не тільки досвідчені педагоги, а й психологи. Вони вміють знайти підхід навіть до наймолодших учнів (8 років і старше), допомагаючи їм проявити себе і свої здібності. Польську мову для дітей викладають таким чином, щоб маленькі слухачі не встигали занудьгувати або втомитися – уроки чергуються з веселими пізнавальними іграми.

Це допомагає дітям без напруги і нудьги вивчати алфавіт, вчитися розмовляти і думати Польською. Після закінчення курсів дитині буде нескладно навчатися в школі в Польщі – вона зможе прекрасно розуміти і засвоювати весь матеріал.

Курси Польської мови для працевлаштування

Уроки Польської мови допоможуть вам підготуватися до подальшого працевлаштування в Польщі. Під час занять ви будете виконувати різні завдання для становлення усного мовлення, розуміння текстів. Також наші слухачі проходять стислий курс граматики, необхідний для отримання бажаного рівня (А1 – С1), вивчають орфографію, пишуть невеликі диктанти та твори.

Обов’язково вивчається розмовна Польська мова, розглядаються спеціальні поняття і терміни (залежно від обраної професії). Закінчивши наші курси, ви зможете знайти роботу у Польщі і влаштуватися на бажану спеціальність – від робочої, до найпрестижнішої.

Вивчайте Польську мову для вступу до університетів Польщі, успішного працевлаштування або отримання Карти Поляка легко і результативно!

Телефонуйте або залишайте заявку онлайн, щоб фахівці Polska Consult TM могли зв’язатися з вами та уточнити всі деталі!

Заявка на курси Польської для працевлаштування в Нікополі - Polska Consult TM