Престижна юридична спеціальність - "Право" - Polska Consult TM

Спеціальність – Право

Вища освіта в Польщі відкриває перед людиною зовсім нові горизонти. Вона допомагає особистості розвиватися, будувати кар’єру та підкорювати, здавалося б, недосяжні вершини. Фахівці правової сфери користуються великим попитом серед роботодавців, внаслідок чого зазначена професія високо оплачується. Щоб стати кваліфікованим фахівцем, потрібно здобути вищу освіту в одному з навчальних закладів Польщі.

Що таке спеціальність «Право»

Фахівець, який займається правом, здійснює юридично вагомі дії, практичну й аналітичну роботу в галузі народного та національного права. Для всього цього потрібні фундаментальні знання системи законодавства і права, майстерне вміння використовувати комплекс юридичних методик під час розгляду будь-якої справи, а також високий рівень професіоналізму.

Кар’єрні можливості фахівців у галузі «Право»

В університетах Польщі студенти отримують великий спектр знань і умінь в галузі «Право», який відкриє перед ними широкі перспективи працевлаштування.

Компетентний юрист потрібен всім. Найчастіше фахівці, які закінчили польські університети, працюють в наступних сферах:

  • торгівля;
  • страхування;
  • банківська справа;
  • держ. адміністрація;
  • адвокатська або нотаріальна контора;
  • поліція;
  • суд і т. д.

Перелік професій, для яких потрібні знання в галузі права, зростає з кожним роком. Однак, багато що залежить від ступеня освіти. Ми звикли до того, що в Україні та країнах пострадянського простору спершу йде бакалаврат, а потім магістратура.

У польській системі освіти, студент, який обрав правову спеціалізацію, з першого курсу навчається по програмі підготовки Магістра. Термін навчання становить 5 років.

Навчання на ступінь магістра за напрямом «Право» передбачає

  • отримання диплома і класифікації магістра;
  • можливість продовжити навчання в аспірантурі або працевлаштуватися.

Отже, крім перерахованих вище професій, магістр має право займатися науково-дослідницькою та викладацькою діяльністю.

Працевлаштування з дипломом напрямку «Право»

Як вже говорилося вище, перелік затребуваних професій в правовій сфері постійно зростає і поповнюється. Випускник після навчання в Польщі з дипломом на руках – готовий фахівець, якому відкритий перспективний шлях в юриспруденцію.

Попит на юристів колосальний. Випускник вищого навчального закладу має можливість розвиватися в різних правових напрямках – від консультування по інтернету, до влаштування на роботу до держ. установи або приватної компанії.

Також, дякуючи проєкту Polska Consult TM людина з юридичним бекграундом може займатися брокерською, інвестиційною та іншою подібною діяльністю, стати експертом.

Подати Заявку на спеціальність "Право" - Polska Consult TM