Креативна спеціальність "Журналістика та комунікації" - Polska Consult TM

Вища освіта в Польщі дає людині безмежні можливості для самореалізації, особистісного та професійного розвитку, а також працевлаштування. Лише маючи освіту, у Польщі можна здобути престижну та цікаву професію журналіста.

У багатьох польських університетах є цей напрямок, достатньо докласти трішки зусиль і відучитися 3-5 років, щоб стати ведучим телеканалу, репортером і брати інтерв’ю у відомих людей чи першим відкривати людям сенсаційні новини.

Що таке спеціальність “Журналістика та комунікації”

Журналістом може працювати не кожен, але, якщо людина відповідальна, комунікабельна і зберігає інтерес до того, що відбувається в житті, вона цілком може спробувати себе в цій сфері.

Престижні університети Польщі закладають міцне підґрунтя для оволодіння спеціальністю, цей напрям передбачає навчання соціальним і комунікаційним дисциплінам.

Студент у польському університеті вчиться грамотно і якісно писати статті, підносити інформацію в усному та письмовому вигляді, працювати над дикцією і вимовою, оскільки комунікативні навички обов’язково мають на увазі грамотну і чітку розмову, вміння донести думку до співрозмовника і вести конструктивну бесіду.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері “Журналістика та комунікації”

У процесі навчання в Польщі за спеціальністю “Журналістика та комунікації” студенти отримують великий спектр знань і умінь у цій галузі, що дозволить вибрати собі відповідну професію. Компетентний журналіст може працювати на телестудії, приватному каналі, на радіо, у видавництвах, у прес-службі тощо.

Щоб стати журналістом, потрібно здобути освіту в Польщі. Процес займе 3-5 років залежно від ступеня кваліфікації – після трьох років студент стає бакалавром, після п’яти – магістром.

Після здобуття ступеня магістра випускник може як працювати за фахом, так і почати кар’єру викладача в альма-матер або іншому ВНЗ із відповідним напрямом підготовки. Також можна продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі і, отримавши науковий ступінь, попутно займатися науково-дослідницькою діяльністю.

Працевлаштування з дипломом напряму “Журналістика та комунікації”

Професійна стезя приведе випускників польських університетів за даною спеціальністю в різного роду ЗМІ. Вчорашній студент зможе стати:

 • репортером на телеканалі;
 • радіо, а також телеведучим;
 • PR-менеджером;
 • SMM-менеджером;
 • рекламним агентом;
 • архітектором трансмедійних продуктів;
 • професійним блогером;
 • редактором;
 • диктором;
 • військовим журналістом;
 • медіаменеджером;
 • креативним директором.

Професій, пов’язаних із журналістикою, насправді дуже багато, тому перспектив у випускників університетів у Польщі буде більш ніж достатньо. Саме випускники польських університетів за спеціальністю “Журналістика та комунікації” є затребуваними на ринку праці за напрямом комунікацій.

Поглиблено вивчаючи Польську мову в Школі Польської мови та культури можна досягти чудових стартових позицій при освоєнні навичок журналіста.

Проєкт Polska Consult TM допоможе в освоєнні нових горизонтів академічного та професійного зростання майбутнього студента, забезпечить чудовий старт і розвиток кар’єри.

 

Подати Заявку на спеціальність "Журналістика та комунікації" - Polska Consult TM