Вступ до технікумів та ліціїв Польщі. Особливості - Polska Consult TM

Вступ до технікумів та ліціїв Польщі – Polska Consult TM

Європа приваблює молодь не лише високим рівнем життя, добре оплачуваною роботою, а й якісною освітою. Сьогодні українці мають унікальну можливість навчання та здобуття середньої освіти в ліцеї, професійно-технічної освіти у технікумі або ж вищої в кращих вишах Польщі.

Диплом європейського зразка — це пропускний квиток у майбутнє, про яке мріє абітурієнт. Польська освіта має високу якість, затребуваність в інших державах Європейського Союзу. Для студентів доступна як очна форма навчання, так і заочна, що дозволяє поєднувати навчання та роботу.

Прості три пункти для вступу до технікуму або ліцею в Польщі

Для того, щоб вступити до навчального закладу Польщі, необхідно відповідати таким вимогам:

  1. Бути не старшим 18 років.
  2. Мати закордонний паспорт одному з батьків та проїзний квиток для дитини, тому що до 16 років самостійно перетинати кордон дітям не дозволяється. Це дуже легкий процес отримання закордонного паспорта та виїзних документів.
  3. Володіти польською мовою на рівні не нижче за А2 — В1. В цьому допоможе наша Школа Польської мови та культури, де можна пройти курс Польської мови.

Особливості навчання в ліцеях Польщі

Після 9 класу учень може бути зарахований на навчання до одного з ліцеїв Польщі. Період навчання складає 4 роки. Іноземці мають змогу здобути безкоштовну освіту в державних ліцеях або платну в приватних. Близько 120-150 євро на місяць доведеться сплачувати за проживання та харчування.

Привабливість польських ліцеїв беззаперечна. Окрім якісних освітніх програм, вони забезпечені гарною матеріально-технічною базою, надають широкі можливості для всебічного розвитку молоді, мають у своєму штаті висококваліфікованих педагогів, здатних знайти підхід до будь-якого учня та зацікавити у своєму предметі. Неповнолітні перебувають під наглядом та повною опікою. Щороку для всіх учнів ліцею організовується практика у Польщі чи інших державах Європейського Союзу.

Особливості навчання в технікумах Польщі

У технікумах можна здобути професійно-технічну освіту. Більшість таких закладів – державні, тобто надають навчання на безоплатній основі. Єдине, батькам доведеться за місяць сплачувати 90-120 євро за проживання та харчування.

Навчання у технікумі триває 5 років. Воно включає в себе вивчення тих предметів, які безпосередньо потрібні для оволодіння професійною діяльністю, а також обов’язкове опанування двох іноземних мов.

Студенти, які виконуватимуть навчальний план на 100%, матимуть право отримувати стипендію. Також стипендії призначаються учням, які беруть активну участь у різноманітних практиках та олімпіадах. Щоб отримати диплом і надалі працювати в будь-якій країні Європи, необхідно скласти іспит.

Незважаючи на велику кількість технікумів, далеко не всі з них орієнтовані на якісне навчання іноземних студентів. Важливо уважно вивчити програму навчального закладу, проконсультуватися у компетентних фахівців, щоб бути впевненим в якості освіти, а також гарній організації дозвілля для дитини. Максимум корисної інформації викладено у питаннях та відповідях, переглянувши які можна отримати повне уявлення про навчання у технікумах та ліцеях Польщі.

5 причин здобути освіту в ліцеї, коледжі або технікумі Польщі

Перед студентами з України порівняно недавно відкрилася можливість здобути середню освіту у Польщі. Щороку система удосконалюється, залучаючи дедалі більше молоді. Це недарма, тому що у європейської освіти в технікумах та коледжах безліч переваг.

Перша причина – здобуття освіти у польському технікумі безкоштовне

Вступити до ліцею, коледжу або технікуму Польщі можна без вступних іспитів на безкоштовну форму навчання. Це великий плюс, оскільки мало вишів дають змогу українцям здобути європейську освіту безкоштовно.

До того ж, учні, які демонструватимуть хороші результати, зможуть стати стипендіатом або вирушити на практику до іншої держави.

Друга причина – близька відстань до місця навчання дитини у Польщі

Близьке розташування є надзвичайно важливим для кожного з батьків, який турбується про свою дитину. Польща межує з Україною, тому батьки студентів без проблем зможуть відвідувати їх під час навчання або забирати додому на канікули та свята.

Третя причина – низькі витрати на проживання та харчування у Польщі

Невисока вартість проживання та харчування одразу дозволить відчути батькам позитивні сторони освіти у Польщі. Не всі європейські ліцеї надають недорогі та комфортні гуртожитки для своїх студентів.

У Польщі цьому питанню приділяють велику увагу, додатково студентам надається пільга на проїзд громадським транспортом.

Четверта причина – учень має підтримку та опіку

За кожним студентом, який вступив на навчання до ліцею, коледжу або технікуму Польщі, закріплюється дорослий опікун, який завжди надасть допомогу та підтримку учневі, буде на зв’язку з батьками, а також займатиметься успіхами у навчанні.

Подати Заявку на вступ до технікумів Польщі - Polska Consult TM

Перспектива вступу до університетів Польщі на бюджет та здобуття безкоштовної вищої освіти

Безкоштовна вища освіта у Європі – мрія для кожного успішного студента. Після закінчення польського ліцею, коледжу чи технікуму українські студенти нарівні з поляками, за виконання низки умов, можуть без додаткових курсів вступити на бюджет до державних університетів Польщі.

 Ліцей чи технікум: що обрати?

Після того, як український школяр отримає свідоцтво про закінчення 9 класів, він зможе вступити до технікуму чи ліцею Польщі для подальшої середньої освіти.

Слід зазначити, що підготовка до навчання в технікумах та ліцеях Польщі зазвичай починається з 7-8 класів української середньої школи.

Оскільки сьогодні в Польщі відкрито велику кількість ліцеїв, коледжів та технікумів, кожен студент з України зможе знайти оптимальний варіант для себе, реалізувавши свою заповітну мрію: виїхати до Європи на навчання.

У чому різниця між цими навчальними закладами та який краще обрати? Вивчимо їх детальніше.

Ліцеї Польщі – нюанси та деталі

Це свого роду продовження шкільного навчання з поглибленим вивченням конкретних предметів: математики, фізики, мов, хімії та ін. Після закінчення ліцею учень отримує диплом про середню освіту.

Крім основних предметів освітньої програми, є спеціалізовані. Кожен учень має право обрати ті, які відповідають його майбутнім уявленням про професію.

Незалежно від того, навчався студент у державному чи приватному ліцеї, після його закінчення необхідно пройти тестовий іспит під назвою «матура».

Після успішного тестування йому буде видано атестат європейського зразка, який є пропускним квитком до вищих навчальних закладів Польщі чи Європи. Тому польський ліцей є чудовою базою для подальшого європейського навчання у ВНЗ.

Технікуми Польщі – позитивні сторони та аспекти

Це професійна освіта, яка дозволяє одразу після закінчення технікуму працювати за обраною престижною та затребуваною спеціальністю на всій території Європейського Союзу. З дипломом технікуму можна влаштуватися не лише на роботу у Польщі, а й у іншій державі Європи.

Це також відмінний старт для подальшої кар’єри за кордоном, а також чудові перспективи в реалізації як професійної, так і академічної кар’єри.

З проєктом Polska Consult TM – вступ до ліцеїв та технікумів Польщі гарантований

Оскільки в Польщі досить багато ліцеїв, коледжів та технікумів, важливо уважно вивчити всі умови проживання та навчання для іноземних громадян, оскільки вони є різними. Є такі навчальні заклади, які вимагають проходження додаткової співбесіди або надання низки документів, які не вказані у переліку.

Щоб якнайшвидше розібратися в усій специфіці навчання в Польщі, зверніться за допомогою до фахівців нашого проєкту. Ми допоможемо підібрати ті навчальні заклади, які відповідають вашим очікуванням та майбутнім професійним планам.

Також ми надаємо кваліфіковану допомогу українським студентам на всіх етапах вступної кампанії: починаючи з вивчення польської мови та вибору навчального закладу, і закінчуючи отриманням свідоцтва про зарахування абітурієнта до ліцеїв, технікумів або ВНЗ Польщі.

Гарантуємо, що разом з міжнародним освітнім проєктом Polska Consult TM ваша дитина навчатиметься в одному з найкращих ліцеїв або технікумів Польщі!

Подати Заявку на вступ до престижного технікуму Польщі - Polska Consult TM