Затребувана спеціальність "Фінанси та бухгалтерія підприємств" - Polska Consult TM

Документ про здобуття вищої освіти в Польщі відіграє велику роль у становленні людини на своєму життєвому шляху. Важливо не тільки отримати диплом, а й увібрати всі ті знання та вміння, які надає освітня система. Тоді випускник університету зможе вибрати собі відповідну  професію з гідним рівнем оплати, адже кваліфіковані фахівці цінуються скрізь. А стати таким можна, пройшовши навчання Польською мовою в університетах Польщі.

Спеціальність “Фінанси та бухгалтерія підприємств” вельми затребувана, оскільки готує актуальні кадри для роботи у вітчизняних і закордонних компаніях, приватних і державних установах.

Що таке спеціальність “Фінанси та бухгалтерія підприємств”

Будь-яке підприємство, так чи інакше, має певний обіг фінансів. Не обов’язково займатися торгівлею, можна виробляти товари, надавати послуги – завжди є якийсь прибуток, з якого потрібно платити податки, зарплати працівникам тощо.

Управлінням фінансами і роботою з грошовими потоками, а також обліком витрат, прибутку і займається бухгалтер або фінансовий експерт, який отримає освіту в Польщі за спеціальністю “Фінанси та бухгалтерія підприємств”. Щоб оперувати складними економічними поняттями та добре розбиратися у фінансових стратегіях, в університетах Польщі студент отримає теоретичну та практичну базу знань і вмінь.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Фінанси та бухгалтерія підприємств”

Компетентний працівник у сфері фінансів, який пройшов навчання в Польщі, не тільки грамотно розподіляє прибуток компанії, а й може підвищити його, знаючи алгоритми роботи з економічними стратегіями.

Високий рівень професіоналізму в цій сфері відкриє перед учорашнім студентом широкі перспективи, адже такого фахівця захочуть узяти на роботу багато компаній і підприємств. Чим би фірма не займалася, їй обов’язково потрібен фахівець з фінансів і бухгалтерії, тому будувати кар’єру можна в будь-якій сфері діяльності:

  • торгівля;
  • банківська справа;
  • держадміністрація та інші установи подібного рівня;
  • страхування;
  • право;
  • готельний бізнес.

Будь-який бізнес, який передбачає отримання прибутку, і де є співробітники, яким необхідно нараховувати заробітну плату, може стати місцем роботи фахівця з фінансів і бухгалтерії підприємств, що відучився в польському університеті.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Фінанси та бухгалтерія підприємств”

Працевлаштуватися з такою освітою нескладно – нині у кожному місті та країні достатньо підприємств, яким потрібен хороший фінансист, аналітик, бухгалтер, аудитор тощо.

Достатньо мати хорошу університетську підготовку та здобуту престижну освіту з проєктом Polska Consult TM і мати бажання працювати, щоб зайняти своє місце у професійній сфері.

 

Подати Заявку на спеціальність "Фінанси та бухгалтерія підприємств" - Polska Consult TM