Вищу освіту в Польщі має здобути кожна людина, яка мріє розвиватися в особистісному плані та підніматися кар’єрними сходами. Навіть для винятково робітничих спеціальностей фундаментальні знання та вміння, які дає університетська освіта, є дуже корисними та допоможуть підвищити кваліфікацію працівника.

Престижна спеціальність "Казначейство" - Polska Consult TM

У професіях, пов’язаних із казначейською справою, також важливо мати вищу освіту, оскільки вона ґрунтовно готує фахівців до всіх особливостей обраної фінансової діяльності. Щоб пізнати тонкощі казначейської справи, потрібно здобути освіту в одному з університетів Польщі.

Що таке спеціальність “Казначейство”

Фахівець із фінансів, якого готує спеціальність “Казначейство” під час навчання в Польщі, глибше дізнається про роль держави в ринковій економіці, особливості організації бюджету та управління державними фінансовими потоками. Студент знатиме, як функціонує система казначейства та відбувається управління фінансами, а також зможе самостійно працювати в цій сфері.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Казначейство”

В університетах Польщі можна отримати відмінну базу знань, яка дасть зелене світло в плані влаштування на роботу. Грамотний фінансист не залишиться без роботи, він може влаштуватися в будь-яку компанію у сферах:

  • торгівлі;
  • страхування;
  • банківської справи;
  • фінансового управління;
  • адміністративного управління тощо.

По суті, можна піти на роботу в будь-яку компанію незалежно від форми власності. Багато що, проте, залежить від ступеня освіти – бакалавр, магістр тощо. У Польщі система освіти передбачає програму навчання фахівців на високому рівні.

Термін навчання залежить від ступеня – на бакалавра потрібно вчитися 3 роки, на магістра – 2, після цього можна вступити на аспірантуру і докторантуру.

Працювати за фахом можна вже після отримання диплома бакалавра при освіті в Польщі. Магістратура відкриває ширші перспективи – можна викладати у вишах і коледжах, займатися науковою діяльністю, навчатися в аспірантурі та заробляти вчений ступінь. Кожен обирає для себе, чим він хоче займатися.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Казначейство”

Список професій фінансового спрямування, які стануть доступні з дипломом цієї спеціалізації, дуже великий. Випускник польського університету, навчаючись Польською мовою, може розраховувати на працевлаштування в будь-яку компанію бухгалтером, аудитором, бухгалтером-претензіоністом, ревізором або економістом, податковим інспектором або консультантом, фахівцем комплаєнс-контролю, фахівцем з МСФЗ.

Обравши разом із міжнародним освітнім проектом Polska Consult TM правильний шлях до престижної освіти та кар’єри в Польщі, надалі випускники університетів реалізують успішний життєвий шлях!

Подати Заявку на спеціальність "Казначейство" - Polska Consult TM