Профорієнтація школярів та абутурієнтів - Polska Consult TM

Переоцінити значення професійної реалізації в житті людини досить складно. За статистикою кожен четвертий українець займається ненависною справою, через що не почувається повноцінно щасливим, бо не зміг знайти своє покликання.

З огляду на те, що вища освіта – дорога інвестиція у свій розвиток, уже в старших класах потрібно точно знати, ким ти хочеш стати в майбутньому.

Прийняти рішення досить складно, тому важливий професійний комплексний підхід.

Для чого потрібна профорієнтація в школі

Світ стрімко розвивається, а разом із тим з’являється дедалі більше різних спеціальностей. Одні втрачають свою актуальність, інші стають затребуваними.

Вибір професії має велике значення для подальшого життя, тому нерідко підлітки не знають, як правильно вчинити. І тоді починають підключатися друзі, рідні та знайомі, які поспішають дати пораду.

Однак не враховується одне – людина буде щасливою і реалізованою лише в тому разі, якщо займатиметься улюбленою справою.

У пріоритеті вибору має бути не рівень зарплати, і не набутий статус, а те, щоб сфера діяльності відповідала здібностям та інтересам майбутнього студента.

Тому й важливо звертатися до фахівців із профорієнтації в Приймальній комісії на базі Польської Громади. З урахуванням усіх чинників абітурієнту підберуть фінансово вигідні та цікаві йому види діяльності.

Також майбутній студент зможе визначитися з вибором навчального закладу – технікуму, університету чи академії.

Профорієнтація в 9 класі

Школяр опиняється на роздоріжжі – продовжувати навчання в школі або ж вступити до коледжу Польщі. У цей період важливо вибрати профіль навчання, враховуючи навички та таланти учня.

Пройшовши профтестування 9 клас і визначившись із майбутньою професією, підліток розуміє, на які предмети йому слід робити наголос і які додаткові навички та знання йому будуть потрібні.

Це формує усвідомлене ставлення до побудови кар’єри. Намічений план дій легко реалізується, оскільки учень зацікавлений у кінцевому результаті.

Профорієнтація в 10 класі

У цей період важливо знати, куди вступати, оскільки 10-класник матиме достатньо часу, щоб підготуватися до вступу в польський університет або академію. Також він може здобути середню спеціальну освіту, вступивши до технікуму або училища в Польщі.

Оцінивши сильні та слабкі сторони підлітка, експерти підберуть йому ті професії, які найбільше підійдуть йому відповідно до його інтересів. За результатами профорієнтування 10 клас список звужується на предмет того, наскільки обрана сфера діяльності забезпечить йому високу оплату праці та професійний розвиток. Головне слідувати наданим рекомендаціям і відмінний результат не змусить себе чекати.

Профорієнтація в 11 класі

Шкільна пора добігає кінця і часу вже практично немає – потрібне точне рішення, до якого ВНЗ вступати і який факультет вибрати. Професійні наміри підлітків мають співвідноситися з його типом темпераменту, зокрема з наявністю тих чи інших лідерських якостей. Береться до уваги і те, на яку грошову винагороду розраховує старшокласник у майбутньому.

Звернувшись за послугами з профтестування в 11 класі до Приймальної комісії, випускник та його батьки зможуть визначитися з питаннями щодо вступу та спланувати його майбутнє.

Як правильно зробити вибір професії

Обравши справу до душі, людині легше знайти свою дорогу в житті та стати по-справжньому щасливою. Головне усвідомити це і тоді рішення прийде самі собою.

Зі свого боку, Приймальна комісія на базі Польської Громади гарантує всебічну допомогу при виборі спеціальності.

Також експерти нададуть результати профорієнтації з інформацією про те, як впоратися з усіма складнощами першого року навчання в Польщі. Важливими є й отримані знання щодо стану здоров’я та профілактики можливих хвороб.

Не втрачайте наданих можливостей! Зробіть крок в успішне і благополучне майбутнє разом з міжнародним проектом Polska Consult TM!