Високооплачувана спеціальність - Педагогіка - Polska Consult TM

Наявність диплома про освіту відкриває дорогу випускникові університету до саморозвитку, гарної зарплати та перспективного майбутнього. Професії, для яких основою стає спеціальність “Педагогіка”, дуже затребувані в будь-якій країні, на них тримається освіта в Польщі та інших країнах. Щоб стати кваліфікованим педагогом, необхідно здобути вищу освіту в Польщі.

Що таке спеціальність “Педагогіка”

Спеціаліст, який пройшов навчання в Польщі за курсом “Педагогіка”, здійснює практичну та аналітичну роботу в галузі навчання. Це може бути навчання дітей будь-якого віку, студентів чи навіть дорослих – видів робіт для людей із такою спеціалізацією безліч.

В університетах Польщі студенти отримують фундаментальні знання щодо того, як навчати, виховувати та розвивати в підопічних особистісні та професійні якості.

Попит на викладачів високий – навіть якщо випускник польського університету не збирається працювати в державному освітньому закладі, він може стати приватним репетитором, вести курси та тренінги. Ця спеціальність передбачає постійну роботу з людьми, високу відповідальність і дотримання правил системи освіти.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері “Педагогіка”

У польських університетах на педагога можна навчатися 3 або 5 років – спочатку йде бакалавр потім магістр. Маючи такі ступені освіти, можна працювати за фахом, починаючи з магістра і вище – аспірантура, докторантура, випускник має право викладати в університеті відповідний напрям.

Крім викладацької діяльності можна зайнятися науково-дослідницькою практикою та розробляти методики викладання або обрати іншу тематику.

Компетентний педагог може працювати в таких сферах:

  • дошкільна освіта;
  • шкільна освіта;
  • особистісні тренінги, приватне репетиторство;
  • навчання дітей з особливими потребами;
  • вища освіта;
  • творчі гуртки;
  • спортивні секції тощо.

Професій у педагогічній сфері дуже багато, тому кожен випускник зможе знайти собі ідеальну роботу. Для реалізації своїх кар’єрних очікувань також необхідно знати Польську мову на достатньому рівні.

Працевлаштування з дипломом напряму “Педагогіка”

Як уже було сказано, працевлаштуватися з такою освітою нескладно, вчорашній студент зможе влаштуватися вихователем у дитячий садок, вчителем у школу, викладачем в університет у Польщі або іншу освітню установу.

Сучасна сфера педагогіки відкриває можливості і для нових видів діяльності – коучі, керівники спортивних секцій, а також творчих і розвивальних факультативів, репетитори. На сьогоднішній день приватні вчителі, які здобули освіту з проектом Polska Consult TM, отримують хорошу зарплату, але й бюджетні спеціальності цієї сфери також добре підтримуються державними програмами.

Подати Заявку на спеціальність "Педагогіка" - Polska Consult TM