Престижна спеціальність "Логістика" - Polska Consult TM

Польські університети пропонують безліч спеціальностей для здобуття вищої освіти в Польщі. А цей документ гарантує ширші можливості в плані працевлаштування, в той час як сам процес розширює кругозір і допомагає розвиватися людині як особистості та фахівця.

Спеціальність “Логістика” дуже затребувана на ринку праці, оскільки вантажоперевезення займають важливе місце в розвитку практично кожної компанії – як приватної, так і державної.

Компетентного фахівця завжди цінують за його навички швидко розв’язувати проблеми з перевезеннями, організовувати поставки, продумувати найбільш зручні та економічно вигідні маршрути.

Що таке спеціальність “Логістика”

Логіст у широкому розумінні – це працівник, який займається організацією та курируванням доставки вантажів, переважно фахівець цієї професії потрібен компаніям і підприємствам, які виробляють товари, щоб доставляти їх до місця реалізації.

Однак існують і інші організації, які потребують послуг професійного логіста, який знає, як зробити так, щоб продукція дійшла до місця призначення з мінімальними часовими та фінансовими витратами.

Крім того, логістика представляє цілий спектр різних професій, тому можна займатися тільки окремими етапами вантажоперевезень – закупівлями, транспортним сполученням, зовнішньоекономічною роботою з іншими державами, роботою на складі тощо.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Логістика”

У польському університеті (одному з багатьох, які пропонують навчання в Польщі за спеціальністю “Логістика”) студент отримає фундаментальні знання для працевлаштування та кар’єрного зростання.

Зокрема, здобувши таку освіту в Польщі, можна влаштуватися в компанії, що займаються торгівлею своїми товарами або виконують роль посередників між виробником і замовником.

Існують також логістичні фірми, які займаються організацією вантажоперевезень для різних замовників – постійних або разових.

З огляду на розмаїття вакансій, представлених на вітчизняному та міжнародному ринку праці, фахівець із логістики не залишиться без роботи, а високий рівень освіти та кваліфікації позитивно позначиться на розмірі заробітної плати.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Логістика”

За наявності такого престижного диплома та навчання Польською мовою, робота знайдеться і в приватних компаніях, і в державних, але в цій сфері діяльності перших значно більше.

З дипломом університету Польщі про освіту за такою спеціальністю можна працювати в найрізноманітніших напрямках – менеджер складу, онлайн-консультант із логістики, організатор вантажоперевезень усередині держави та за кордон, закупівельник і менеджер із продажу тощо.

Разом із міжнародним освітнім проєктом Polska Consult TM наші абітурієнти отримують гідний шанс самореалізації в житті!

Подати Заявку на спеціальність "Логістика" - Polska Consult TM