Престижна спеціальність "Менеджмент переговорів" - Polska Consult TM

Освіта дає можливість опанувати новий вид діяльності або підвищити кваліфікацію, покращити знання за вже відомою спеціалізацією.

Також здобуття освіти позитивно впливає на весь процес розвитку особистості – активізує розумову діяльність, щонайменше, і загалом сприяє становленню людини як у соціальному, так і в професійному плані.

Навчання в Польщі на спеціальність Менеджмент переговорів відкриває широкі перспективи для працевлаштування, дає змогу посісти не останнє місце в компанії та отримувати хорошу зарплату.

А щоб отримати таку спеціальність, можна закінчити один з університетів Польщі.

Що таке спеціальність “Менеджмент переговорів”

Фахівець, який здобув вищу освіту в Польщі і займається менеджментом переговорів, прекрасно розуміється на мистецтві ведення переговорів, знає, яку стратегію обрати в конкретному випадку, вміє аналізувати характер партнера і зчитувати невербальні знаки в його поведінці.

Це дає змогу грамотно поставити себе при веденні переговорів, розробити стратегію поведінки і вміти привернути увагу партнера.

Спеціальність навчає, як правильно підбивати підсумки переговорів, які ділові прийоми використовувати, як боротися зі стресом і як повернути хід переговорів на свою користь.

Під час навчання в Польщі студент отримує не тільки теоретичні, а й практичні знання за обраним напрямом.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Менеджмент переговорів”

Грамотний фахівець із ведення переговорів потрібен кожній компанії, що поважає себе, яка планує спілкуватися з партнерами та клієнтами, при цьому зовсім неважливо, чим вона займається і скільки співробітників має.

Тому перспективи працевлаштування для випускників польських університетів доволі привабливі – менеджер з переговорів може стати в пригоді і підприємству, що торгує різними товарами, і страховій фірмі, і логістичній компанії.

Навчання на фахівця з менеджменту переговорів ведеться протягом щонайменше 3 років – на бакалавра, далі необхідно вступити заново, щоб отримати ступінь магістра – термін навчання 2 роки.

Такого освітнього рівня, в принципі, вистачає для роботи за фахом, але якщо студент планує викладати або займатися науковою діяльністю, він може вступати далі до аспірантури, докторантури та отримувати вчені ступені.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Менеджмент переговорів”

Працевлаштування у сфері управління комунікативними процесами при отриманні освіти Польською мовою не викликає в подальшому труднощів.

Перелік актуальних професій у сфері менеджменту постійно зростає і поповнюється. Попит на грамотних фахівців колосальний. З отриманою освітою в Польщі з міжнародним освітнім проектом Polska Consult TM, випускник може розвиватися в різних сферах – від онлайн-консультацій до повноцінної роботи в приватних або державних компаніях.

Подати Заявку на спеціальність "Менеджмент переговорів" - Polska Consult TM