Успішний вступ до Польщі без ЗНО та Мультітесту - Polska Consult TM

Багато випускників українських шкіл не проходять поріг складання ЗНО, що не дозволяє їм продовжити навчання у вищих навчальних закладах і, відповідно, отримати вищу освіту. За статистикою українського Міністерства освіти і Українського центру оцінювання якості освіти, в середньому, в період з 2015 по 2022 роки від 8 до 22% зареєстрованих випускників не змогли скласти ЗНО та НМТ (Мультітест), а це кілька десятків тисяч чоловік.

Для тих, хто не склав ЗНО та НМТ або склав, але прагне отримати якісну європейську освіту – Польща, як країна академічної та студентської мобільності, – це чудовий варіант.

НМТ – Мультітест (мультіпредметний тест) також не треба здавати для вступу до престижних університетів Польщі.

Важливим в зазначеному випадку є те, що для вступу до університетів Польщі (до більшої частини) не вимагається ЗНО або НМТ  (Мультипредметний тест), а дипломи визнаються у всіх країнах Європейського Союзу.

Престижні університети Польщі – висококласні навчальні заклади

Ось уже протягом двох десятиліть польські вищі навчальні заклади залишаються виправдано чудовим вибором для випускників українських шкіл.

Польські університети, академії та вищі школи приваблюють студентів різноманітністю напрямків у навчанні, багатогранними практиками та стажуванням, міжнародними дослідними програмами, а також програмами обміну студентів по всьому Євросоюзу. Також не останню роль відіграє і вартість навчання в польських вишах.

Слід зазначити, що абітурієнтам пропонується широкий вибір навчальних закладів і можливих спеціальностей, доступних для вступу без ЗНО та НМТ (Мультітесту). Приватні та державні університети надають безліч форм навчання, а також можливості й умови для самореалізації кожного студента .

Вартість навчання в більшості польських університетів (ВНЗ) на сьогоднішній день дешевше, ніж в українських, проте якість та глибина викладання значно відрізняються в кращу сторону.  Також студенти зможуть побачити й відчути колосальну різницю між навчально-практичною, науковою та методичною базами.

Польські дипломи – академічне визнання в світі

Важливим фактором при виборі польських вищих навчальних закладів (ВНЗ) є можливість отримати справжній європейський диплом, володіючи яким, можна працювати в усіх країнах Європи, в Україні, Росії, Білорусі, а після нескладних нострифікаційних процедур – також в США і Канаді. Це відкриває додаткові можливості й перспективи перед молодими людьми, які прагнуть досягти успіхів в розбудові кар’єри й професійній самореалізації.

У Польщі, як і в будь-якій іншій європейській країні, реалізуються міжнародні програми для студентів з інших країн, що можуть, як вчитися за програмами академічної мобільності, так і проходити практику. Іноземні студенти в польських вишах мають кілька додаткових пріоритетних можливостей на відміну від студентів-поляків. Це стосується, перш за все, місць в гуртожитку, соціальних і міжнародних програм.

Вступ до університетів Польщі без іспитів

Відмінною рисою польських ВНЗ за більшістю обраних спеціальностей є те, що вони не вимагають результати ЗНО, а також не проводять вступні іспити, враховуючи просто середній бал атестатів та свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Для вступу необхідно лише надати свій шкільний атестат або свідоцтво про повну загальну середню освіту, і скласти нескладний мовний іспит щодо володіння Польською мовою на рівні B1.

Багато недержавних (приватних) ВНЗ (академій та вищих шкіл) мають ряд програм мовної адаптації, що реалізуються як на етапі вступної кампанії, так і під час навчання на першому курсі університету.

Для абітурієнтів, які вступають через Офіційну приймальну комісію Польських університетів на території Центральної України, існують додаткові мовні програми, що прискорюють освоєння Польської мови, та мають багатоступінчастий формат.

Офіційна приймальна комісія забезпечує проходження не лише теоретичного курсу протягом навчального року, а й організацію поглибленого курсу у форматі літнього відпочинку, після якого складання мовного тесту на більш високий рівень знання Польської мови здійснюється в останній день проведення інтенсивного мовного курсу і дозволяє отримати свідоцтво про успішне освоєння інтенсиву на рівень B2.

Курс Польської мови для вступу до університетів, академій та вищих шкіл Польщі

Для того, щоб успішно скласти мовний іспит та вільно спілкуватися в Польщі, студенти повинні володіти Польською мовою на рівні B1. Польська мова для українських студентів не є складною через схожість деяких слів та зворотів мови. На курсах Польської мови Polska consulting, організованих спільно зі Школою Польської мови та культури, – майбутні студенти досить швидко й просто опановують мову, а потім – складають іспит. Ми надаємо різні курси Польскої мови й рівні підготовки за часом та інтенсивністю.

По завершенню навчання всі студенти складають мовний іспит на базі приймальної комісії прямо тут, в Україні. Професори та викладачі з польських ВНЗ приїжджають до нас для прийняття іспиту та зустрічі з абітурієнтами. Іспити проводяться в два етапи – письмові завдання та бесіда.

Вкрай важливим є той факт, що нашим абітурієнтам, як майбутнім студентам Польських університетів і вищих шкіл, в більшості випадків немає необхідності їхати до Польщі для складання вступного мовного іспиту, якщо студент обрав університети, що входять до спеціальної ректорської квоти.

Вступ до Польських ВНЗ є надзвичайно простим і захоплюючим

Пропонуємо вам самим в цьому переконатися! Увесь процес вступу відбувається без зайвих нервових потрясінь та складнощів, якщо слідувати нашим рекомендаціям і нашій допомозі.

Після складання іспиту та подання всіх необхідних документів зі школи, майбутньому студентові видається свідоцтво або рішення Ректора про те, що він вступив до ВНЗ.

Свідоцтва та рішення Ректора абітурієнти отримують безпосередньо у нас, в Приймальній комісії, куди вони прибувають із Польських університетів, які були обрані абітурієнтами.

Звертаємо вашу увагу, що Свідоцтва та рішення Ректора про зарахування до університету, є безпосередньою підставою для відкриття студентської візи.

Співробітники проекту Polska Consulting TM протягом усього навчання та процесу отримання візи, супроводжують студентів і максимально допомагають їм. Також ми організовуємо, за бажанням батьків, виїзд дитини та прибуття до ВНЗ Польщі, а також процес заселення до гуртожитків.

Важливим так само є той факт, що проект Polska Consulting TM акредитовано Польською Громадою, про що розміщена відповідна інформація на офіційному сайті Польської Громади.

Ваша дитина – студент Польського університету

Ну ось і позаду вступна кампанія, клопоти, переживання й хвилювання, пов’язані з підготовкою до навчання дитини. Тепер початок прекрасного періоду в житті кожної молодої людини – СТУДЕНТСТВО!

Все це стає можливим завдяки легкій та захоплюючій процедурі вступу без додаткових іспитів, НМТ і ЗНО. Але і, вступивши до університетів, протягом усього періоду навчання до нас щороку звертаються наші діти з проханням про допомогу та з питань консультації – про кар’єрні аспірації, облаштування побуту, легалізації, питань медичного обслуговування і навіть організації відпочинку.

Приходьте до нас, хлопці й дівчата, ми чекаємо на вас!

І пам’ятайте – ми завжди раді допомогти ВАМ!

Оформити заявку на вступ без ЗНО та НМТ (Мультітесту) - Polska Consult TM