Престижна спеціальність Дієтологія - Polska Consult TM

Дієтологія – одна із затребуваних і корисних спеціальностей у нинішній час. Світ стресів і неправильного харчування породжує різні захворювання, від ожиріння до цукрового діабету. Як наслідок неправильного харчування йде руйнування всього людського організму.

Спеціаліст-дієтолог, який отримав у польських університетах диплом за спеціальністю “Дієтологія”, прекрасно будує свою кар’єру і має чудові доходи.  Наявність вищої освіти від університету в Польщі відкриває перед випускниками величезну кількість нових горизонтів. Вона сприяє розвитку особистості та побудові успішної професійної кар’єри, надаючи всі необхідні для цього інструменти.

На сьогодні дієтологи – це дуже затребувані фахівці, послуг яких потребує кожна друга людина. Професія популярна не тільки в зарубіжних країнах, а й в Україні. Саме навчання в Польщі за оновленими стандартами може стати інвестицією для вашого кар’єрного розвитку, і дасть змогу знайти цікаву, високооплачувану посаду після закінчення університету.

Що таке спеціальність “Дієтологія”

Робота дієтологів ґрунтується не тільки на схудненні, а й стабілізації балансу в організмі, спричиненого порушеннями раціону харчування. Вони борються з проблемою зайвої ваги, яка дає старт багатьом серйозним хронічним захворюванням. Нормалізація маси тіла дає змогу позбутися захворювання печінки, серця і судин, поліпшити загальний стан організму і підвищити самооцінку.

Під час прийому пацієнта дієтолог має зрозуміти, у чому головні помилки харчування та способу життя. Після завершення опитування та обстеження фахівець має зробити висновки про поточний стан органів і розробити індивідуальну дієту. Надалі в міру оцінки ефективності необхідно коригувати раціон, вносячи додаткові продукти. Усі ці навички з’являться після здобуття вищої освіти в Польщі.

Кар’єрні можливості фахівців

Після навчання в Польщі фахівці можуть претендувати на престижні та високооплачувані посади в таких установах:

  • клініки зі спеціалізацією “Схуднення”;
  • багатопрофільні лікарні;
  • санаторії та профілакторії;
  • поліклініки та диспансери.

Поступово роль правильного харчування в житті населення тільки зростає, тож цей список буде розширюватися.

Вища освіта в Польщі за спеціальністю “Дієтологія” має суттєві відмінності від вітчизняної системи. Починаючи з першого курсу, студенти університету закінчують трирічну програму бакалаврату, та дворічну програму магістратури. Але є кілька спеціалізацій з більш медичним ухилом, де магістерська програма може бути злита. Термін навчання за такими дієтологічними напрямами може становити 5 років.

Надалі у випускників є можливість подати документи для навчання в аспірантурі, а також розпочати науково-дослідницьку або викладацьку діяльність.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Дієтологія”

У процесі навчання в польському університеті студенти навчаються правильному спілкуванню з клієнтами і пацієнтами, оцінці стану хворого, розбору історій хвороби, взаємодії з колегами, призначенню і правильному трактуванню даних додаткових методів дослідження, підбору дієтичного харчування, коригуванню лікування і безлічі інших корисних навичок для здійснення професійної діяльності. Це затребувані працівники, у яких не виникає проблем із працевлаштуванням на вигідних умовах.

Разом із проєктом Polska Consult TM наші діти мають чудовий шанс для побудови гідного майбутнього!

Подати Заявку на спеціальність "Дієтологія" - Polska Consult TM