З кожним роком все більше абітурієнтів з України, та країн – республік колишнього Союзу, обирають для своєї освіти й академічної кар’єри польські академії, університети та вищі школи.

Чому необхідно обрати елітну освіту в Польщі - Polska Consult TM

Це пояснюється багатьма факторами, зокрема економічними, географічними, ментальними, психологічними та факторами безпеки. Наукова та академічна школи вищих навчальних закладів Польщі мають давні, можна сказати вікові традиції, дозволяючи студенту отримати не лише величезний багаж знань, а й чудові можливості практик, стажувань, міжнародних обмінів.

Плюси вищої освіти в Польщі

  • Польща – це країна Європейського Союзу і країна-учасниця НАТО. Ці фактори дозволяють їй розвивати та нарощувати свою економічну й соціальну міць.
  • Також важливим фактором є географічне розташування. Українські абітурієнти обирають Польщу через порівняно близьке розташування двох держав, подібність культури й клімату.
  • Менталітет поляків надзвичайно близький до українського, хоча й має певні відмінності.
  • Високий стандарт і рівень життя, що, в свою чергу, проектується на організацію побуту та проживання студентів. Так, гуртожитки Польщі швидше нагадують готелі класу «стандарт», ніж те, що в свідомості більшості співвітчизників асоціюється з поняттям «гуртожиток» в країнах колишнього СРСР.
  • Важливою є і мова. Близькість польської та української мови дозволяє абітурієнтові досить швидко, практично без зусиль, опанувати Польську мову. Саме тому нашим випускникам шкіл легко дається вивчення нової мови, що сприяє швидкому зануренню в студентське середовище з практично миттєвою адаптацією.

Університет в Польщі – щабель до кар’єрного успіху

Польща є високорозвиненою країною Євросоюзу і входить в так зване коло країн першого світу. Польща – це країна, в якій освіта займає лідируюче місце, і дипломи польських університетів мають заслужене реноме в світі.

Нові програми навчання та матеріальна база відповідають всім європейським стандартам. Викладацький склад у вищих навчальних закладах Польщі – це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, мають наукові ступені і звання.

Матеріальна база дозволяє проводити не лише практичні заняття, досліди і дослідження на базі навчального закладу, а також – стажування та тренінги, що дозволяє студентам брати участь в міжнародних дослідженнях, отримувати додатковий досвід і сертифікати, необхідні для побудови успішної кар’єри.

Також відмінною позитивною рисою освіти в Польщі є і рівень комфорту під час проживання студентів в будинках студента, або гуртожитках. Гуртожитки мають в своєму розпорядженні все необхідне для студента, і, в свою чергу, забезпечують комфортне проживання протягом усього періоду навчання.

Варто відзначити і досить демократичну вартість освіти. Деякі державні навчальні заклади Польщі проводять спеціальні ректорські програми щодо зниження вартості навчання для українських абітурієнтів. Тому навчання на багатьох факультетах в польських університетах та академіях, найчастіше, коштує дешевше, ніж навчання в Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. Для тих, хто вступає з Картою Поляка навчання безкоштовне.

Кілька років поспіль проектом Polska Consulting реалізується безпрецедентний пільговий механізм здобуття вищої освіти за низкою престижних напрямів та спеціальностей, вартість яких становить від 400 євро на рік.

Стипендіальні програми

Це також один із важливих моментів в питанні мотивації студентів до успіху, як в досягненні високих балів, так і в університетському житті. Багато студентів мають можливість робити подання щодо участі в стипендіальних програмах, а також про необхідність отримання соціальних виплат або зниження вартості навчання, що вкрай дозволяє скоротити витрати на період навчання в університетах і вищих школах Польщі.

Не можна оминути й якість освіти. Кафедри, факультети і лабораторії університетів Польщі здійснюють постійне вдосконалення, поглиблення і оптимізацію методичного матеріалу та методів викладання, надають студентам сучасну та величезну науково-дидактичну базу, що різко підвищує затребуваність випускника університету на ринку праці ще під час навчання, і формує можливість отримання хорошого робочого місця після його закінчення.

Європейській диплом

Деякі випускники, після здобуття вищої освіти в Польщі, повертаються до України. В цьому випадку європейський диплом польського вишу стане набагато перспективнішим, ніж диплом будь-якого українського.

Всі польські навчальні заклади видають європейські дипломи, які визнаються в усіх країнах Європейського Союзу, Україні, Росії і в низці інших країн світу.

З дипломом польських ВНЗ можна працювати по всій Європі без необхідності проходити додаткові курси і підтверджувати свою кваліфікацію. Це відкриває додаткові можливості перед випускниками, в тому числі, і в інших країнах Європи.

Вибір типу і виду вищого навчального закладу

Однозначно під час вибору вищого навчального закладу перед абітурієнтом та його батьками постане питання: що обрати – приватний або державний університет? Свій правильний вибір допоможе зробити міжнародний портал про освіту OsvitaIN, який дозволить оцінити й порівняти низку важливих особливостей різних університетів Польщі.

Звертаємо увагу, що під час влаштування на роботу в Польщі українські випускники мають величезний плюс, який полягає в знанні додаткових двох мов – російської та української.

В Європі та Польщі вітається знання іноземних мов, і чим їх більше, тим кращу роботу може отримати випускник. Також всі студенти під час навчання у вищому навчальному закладі вивчають англійську та німецьку мови, а багато студентів додатково обирають ще одну, наприклад, іспанську мову.

Ні для кого не секрет, що Україна розширює договірні відносини з Європейським Союзом, і з Польщею зокрема, про співпрацю. Це дозволяє сміливо сказати, що вже зараз, при величезному потоці робочої сили з країн колишнього СРСР до країн Євросоюзу, польським компаніям потрібні професіонали зі знанням української та російської мов, а Україні – фахівці, які отримали освіту в Європі. Це також є плюсом при виборі отримання польської освіти.

Гарна, гідна освіта – це інвестиція в своє майбутнє і впевненість у завтрашньому дні, а також в стабільній високооплачуваній роботі.

Освіта в Польщі – це гідна інвестиційна стратегія кар’єрного зростання, високої оплати праці і конкурентних переваг при побудові майбутньої кар’єри!

Подати Заявку на престижну освіту в Польщі - Polska Consult TM