Престижна спеціальність "Менеджмент" - Polska Consult TM

Менеджмент – дуже популярна сьогодні спеціальність у польських університетах, оскільки поєднує в собі низку професій найрізноманітніших напрямків.

Фактично, менеджер у широкому розумінні цього слова це фахівець, який займається управлінням, роботою в соціальній та економічній сфері з метою підвищення ефективності роботи підприємства. Щоб стати кваліфікованим менеджером, можна здобути вищу освіту в Польщі.

Освіта дасть змогу розраховувати на більш вигідні пропозиції від роботодавців, а також посприяє розвитку фахівця, як в особистісному плані, так і в професійному.

Що таке спеціальність “Менеджмент”

Менеджмент згадується як синонім управлінню, оптимізації та підвищенню ефективності діяльності окремої компанії.

Залежно від спеціалізації, адже менеджмент містить у собі багато напрямків, фахівець, якого готують університети Польщі, займається вивченням принципів і методів управління, розробкою стратегії розвитку, аналізом сучасних технологій з точки зору застосування їх для підвищення ефективності роботи всього підприємства.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Менеджмент”

Польські університети готують кваліфікованих спеціалістів з менеджменту, які будуть готові працювати в місцевих і закордонних компаніях.

Згідно з освітньою програмою, після навчання в Польщі такий співробітник зможе грамотно налаштувати робочий процес на будь-якому підприємстві, задати напрямок руху, продумати найефективнішу стратегію продажу та розвитку компанії.

Цей напрямок передбачає активне кар’єрне зростання, тому підвищуючи свою кваліфікацію, фахівець може швидко обзавестися своєю робочою групою, яка буде перебувати в підпорядкуванні.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Менеджмент”

Завдяки оптимізаційній діяльності такий фахівець, здобувши освіту Польською мовою, може підняти фірму на ноги, особливо в умовах кризи, розробити правильну стратегію діяльності компанії. Також менеджер може відповідати за контроль ситуації на ринку, регулювати логістичну діяльність компанії.

У плані працевлаштування фахівець, який здобув престижну освіту в Польщі, разом із міжнародним освітнім проектом Polska Consult TM може стати менеджером за широким спектром напрямків.

Менеджер може охопити напрямки зовнішньоекономічної діяльності, обійняти посаду керівника відділу продажів, управляти закупівлями, контролювати роботу інших менеджерів, працювати директором з постачання, гендиректором компанії, антикризовим або фінансовим керівником, обіймати посаду голови ради директорів.

Подати Заявку на спеціальність "Менеджмент" - Polska Consult TM