Престижна і успішна спеціальність - технік-експедитор - Polska Consult TM

Спеціальність – технік-експедитор – Polska Consult TM

Сфера торгівлі сьогодні швидко розвивається. Тому послуги експедиторів потрібні у виробничих, торгових і транспортних компаніях. До обов’язків цього фахівця входить забезпечення безпеки товарів під час їх доставки споживачеві, щоб покупці різних видів торгових точок могли отримати якісну продукцію.

Навчання у Польщі після 9 класу дозволяє здобути професію ТЕХНІКА-ЕКСПЕДИТОРА.

Що передбачає спеціальність ТЕХНІК-ЕКСПЕДИТОР?

Експедиторами називають фахівців, які контролюють пересування вантажу за заздалегідь заданим маршрутом, оформляють відповідні документи, страхують, проводять навантаження та здійснюють зберігання продукції різних видів.

Логістичний ланцюжок формується саме навколо експедитора, де він є центральним елементом. Фахівець оптимізує витрати, відстежує стан вантажу під час пересування, забезпечує збереження та своєчасну доставку до пункту призначення. Крім цього, експедитор може підбирати спеціальний транспорт, якщо потрібно перевезти негабаритний або небезпечний вид вантажу. Також він займається маркуванням та пломбуванням.

Експедитор – престижна спеціальність, навчання за якою дозволяє здобути затребувану професію. Головне завдання спеціаліста полягає у тому, щоб забезпечити якісну, безпечну, своєчасну доставку товару.

Вступ до технікумів та коледжів Польщі дозволяє випускникам 9 класів навчитися:

  • планувати та виконувати транспортні процеси;
  • готувати вантажі до перевезення;
  • готувати та контролювати технічні засоби для перевезення вантажів;
  • вести документацію;
  • стежити за реалізацією процесу доставки;
  • вести кореспонденцію та переговори;
  • складати калькуляцію вартості послуги.

У процесі транспортування різних видів вантажів нерідко потрібно вирішувати нестандартні питання, спілкуватися з багатьма людьми, тому ТЕХНІК-ЕКСПЕДИТОР має бути комунікабельним, відповідальним, швидко орієнтуватися у ситуації, стресостійким.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК-ЕКСПЕДИТОР

У невеликій компанії влаштуватися на роботу експедитором після закінчення технікуму або коледжу нескладно, тому що досвід роботи, як правило, не потрібен.

Відповідальний спеціаліст у перспективі може працювати завідувачем складу або у відділі логістики. Міжнародні компанії відкривають більше можливостей кар’єрного зростання.

Рівень заробітної плати залежить від навичок керування, території перевезень. Вищий дохід у водіїв-експедиторів, які здійснюють доставку вантажів до інших країн.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК-ЕКСПЕДИТОР

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі з проектом Polska Consult TM, сьогоднішні випускники 9 класів можуть отримати необхідні знання та навички, щоб у перспективі працювати у транспортних та експедиційних компаніях, а також фірмах, що спеціалізуються на імпорті та експорті товарів.

Освіта у польських коледжах чи технікумах дозволяє здобути диплом ТЕХНІКА-ЕКСПЕДИТОРА, щоб знайти роботу не лише в Україні, а й в інших країнах Європейського Союзу.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM