Престижна та успішна спеціальність - технік-книжник - Polska Consult TM

Спеціальність – технік-книжник – Polska Consult TM

Незважаючи на стрімкий розвиток інформаційних технологій, книги були і залишаються особливим товаром. Продукція цінується за думки, ідеї, духовне багатство, що полягає у її змісті. Продавець книг повинен мати певні знання, щоб донести цю цінність до людини, яка прийшла до магазину, щоб кожна одиниця товару знайшла свого покупця.

Що собою являє спеціальність ТЕХНІК-КНИЖНИК?

Навчання у Польщі після 9 класу дає змогу отримати диплом ТЕХНІКА-КНИЖНИКА, щоб у майбутньому мати хорошу роботу. Від професіоналізму фахівця безпосередньо залежить попит на книги та їхнє поширення. Для цього необхідно проводити пропаганду, збирати попередні замовлення, вислуховувати пропозиції відвідувачів магазину.

ТЕХНІК-КНИЖНИК приймає книги, брошури, іншу друковану продукцію, виносить екземпляри у торговий зал, розміщує їх на полицях та стелажах. Продавець книжок є матеріально-відповідальною особою. Йому необхідно відповідати на запитання відвідувачів магазину, підраховувати суму покупки, звіряти суму в чеку з вартістю книжкової продукції.

Важливо, щоб ТЕХНІК-КНИЖНИК добре знав асортиментний ряд магазину, орієнтувався у змісті книг, що дозволить забезпечити грамотну та змістовну бесіду з покупцями, які зазвичай інтелігентні.

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі на ТЕХНІКА-КНИЖНИКА, можна отримати такі навички:

  • підготовки книжкового асортименту до продажу та безпосередня реалізація продукції;
  • розробки бібліографічної інформації та каталогів книг;
  • ведення інформаційно-бібліографічної роботи;
  • просування асортименту книгарні;
  • постачання продукцією книгарень.

ТЕХНІК-КНИЖНИК – престижна спеціальність, що дає можливість набути професійних навичок, які обов’язково знадобляться в майбутній професії.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК-КНИЖНИК

Прибуток магазину книжкової продукції залежить від професіоналізму та особистих якостей продавців. Наявність диплома ТЕХНІКА-КНИЖНИКА підтверджує наявність необхідних навичок для виконання обов’язків. Маючи достатній досвід, можна знайти роботу у великих компаніях із високим рівнем заробітної плати.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК-КНИЖНИК

Вступ до технікумів та коледжів Польщі з проектом Polska Consult TM – це можливість навчатися та здобувати професію вже після 9 класу. Після отримання диплому фахівець може працювати в магазинах, а також кіосках або лотках із книгами на вулицях.

Випускники технікумів та коледжів також можуть продовжити здобуття освіти у поліграфічних вишах. Здобувши певний досвід, можна відкрити власну книгарню.

Обираючи польські технікуми чи коледжі, випускники 9 класів мають змогу здобути освіту європейського рівня, щоб у майбутньому знайти хорошу та високооплачувану роботу не лише в Україні, а й у країнах Європи.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM