Престижна і успішна спеціальність - технік-логіст - Polska Consult TM

Спеціальність – технік-логіст – Polska Consult TM

Для роботи у сфері логістики потрібно здобути гарну освіту. Для випускників 9 класів сьогодні стає можливим вступ до технікумів та коледжів Польщі, щоб стати фахівцем у сфері імпорту та експорту товару, працювати у виробничих та транспортних компаніях.

Основні завдання логістики – управління потоком продукції, сировини та матеріалів, коли вони переміщуються з одного пункту до іншого. Саме з цієї причини кваліфіковані ТЕХНІКИ-ЛОГІСТИ завжди будуть затребувані.

Що собою являє спеціальність ТЕХНІК-ЛОГІСТ?

Спеціаліст, який працює у сфері логістики, повинен контролювати рух товарних запасів, керувати ними, організовувати раціональну доставку товарів та послуг від постачальника до замовника. Крім того, ТЕХНІК-ЛОГІСТ може відповідати за обіг товарів та послуг, організацію інфраструктури руху товарів, її безпосереднє створення.

Навчання у Польщі після 9 класу дозволяє отримати диплом ТЕХНІКА-ЛОГІСТА

Випускники вмітимуть:

  • організовувати та контролювати потік ресурсів та інформації, коли вони виробляються, розподіляються та зберігаються;
  • керувати технічними методами, коли реалізуються транспортні процеси;
  • організовувати та контролювати потік ресурсів та інформації в організаційних одиницях.

У процесі навчання будуть отримані навички управління інформацією, яку ТЕХНІК-ЛОГІСТ отримує з різних джерел, студент навчиться проводити аналіз логістичних процесів щодо їх ефективності.

На сьогоднішній день ТЕХНІК-ЛОГІСТ є затребуваним на ринку праці, професія відкриває великі перспективи.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК-ЛОГІСТ

Кваліфіковані ТЕХНІКИ-ЛОГІСТИ зможуть отримати хорошу роботу в майбутньому практично у всіх секторах економіки.

Сфера логістики активно розвивається сьогодні, тож логісти будуть затребувані. Також слід наголосити, що заробітні плати у цій сфері найвищі на ринку трудових ресурсів. Досвідчені логісти мають високий рівень прибутку.

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі з проектом Polska Consult TM, можна швидко побудувати кар’єру у країнах Європи. ТЕХНІК-ЛОГІСТ – престижна спеціальність, яка дозволяє за кілька років роботи, з рівня диспетчера або помічника спеціаліста, стати менеджером з міжнародних перевезень або директором департаменту з міжнародної логістики у великій компанії.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК-ЛОГІСТ

Отримавши диплом польського технікуму чи коледжу, можна влаштуватися працювати у виробничу чи транспортну компанію. Найбільше логісти користуються попитом у таких галузях: промисловість, будівництво, торгівля та послуги, інформаційні технології та телекомунікації.

Компанії, де потрібні логісти, можуть виконувати як внутрішні, так і міжнародні перевезення.

Випускники польських технікумів та коледжів можуть знайти престижну роботу в Україні та країнах Європейського Союзу.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM