Технік з обладнання та систем відновлюваних джерел енергії - Polska Consult TM

Спеціальність – Технік з обладнання та систем відновлюваних джерел енергії – Polska Consult TM

Зараз у всьому світі реалізуються різні проєкти з використанням сонячних колекторів, теплових насосів та іншого обладнання, що дозволяє отримати відновлювані джерела енергії.

Вже сьогодні проєктувальники, монтажники, сервісні інженери у цій сфері є затребуваними, а найближчими роками очікується стрімке зростання попиту на таких фахівців.

Саме тому ТЕХНІК З ОБЛАДНАННЯ ТА СИСТЕМ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ – престижна спеціальність, навчатися на якій мають змогу випускники 9 класів.

Що передбачає спеціальність ТЕХНІК З ОБЛАДНАННЯ ТА СИСТЕМ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ?

Вступ до технікумів та коледжів Польщі з проектом Polska Consult TM на спеціальність ТЕХНІК З ОБЛАДНАННЯ ТА СИСТЕМ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ – це здобуття професії майбутнього, яка вже сьогодні заявила про свою актуальність.

Незважаючи на величезний запас ресурсів, які має наша планета, вони не є нескінченними, тому вчені всього світу докладають багато зусиль, щоб знайти відновлювані джерела енергії. Навчання у Польщі після 9 класу на зазначеній спеціальності – це підготовка фахівців, які працюватимуть у енергетичній сфері.

Випускники технікумів та коледжів Польщі вміють:

  • встановлювати та демонтувати обладнання, що виробляє енергію з відновлюваних джерел;
  • контролювати роботу обладнання, встановлювати системи відновлюваної енергії;
  • готувати кошториси витрат, тендери та контракти щодо встановлення обладнання та систем відновлюваних джерел енергії;
  • проводити технічне обслуговування пристроїв, установок, систем відновлюваної енергії, ремонтувати їх за необхідності.

Наявність диплома польських технікумів та коледжів дає змогу знайти хорошу роботу в країнах Європейського Союзу, затребувані фахівці також і на українському ринку трудових ресурсів.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК З ОБЛАДНАННЯ ТА СИСТЕМ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ

Випускники можуть застосувати отримані знання та навички, працюючи в українських та міжнародних компаніях. Особливо потрібні фахівці в компаніях, які прагнуть збереження природних ресурсів планети, використовуючи енергію води, вітру, сонця.

Робота у цій сфері дозволяє спеціалістам самореалізуватися, отримати гідну оплату своєї праці.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК З ОБЛАДНАННЯ ТА СИСТЕМ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі, після його закінчення ТЕХНІК З ОБЛАДНАННЯ ТА СИСТЕМ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ може працювати в компаніях, які створюють та підтримують мережі відновлюваних енергетичних пристроїв, займаються виробництвом та монтажем теплових насосів, сонячних та фотоелектричних панелей та ін., проєктують та монтують електричні котли.

Техніки мають можливість влаштуватися на роботу на електростанціях, в конструкторських бюро, консультаційних центрах та компаніях, що займаються дистриб’юцією пристроїв відновлюваних енергетичних джерел. Диплом дозволяє працевлаштуватися як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM