Престижна спеціальність - технік зеленого туризму - Polska Consult TM

Спеціальність – технік зеленого туризму – Polska Consult TM

Зелений (сільський) туризм – сучасний напрям туристичних послуг, який дозволяє всім бажаючим поринути в побут, традиції, культуру народу, познайомитись з визначними пам’ятками села та господарством.

Зелений туризм включає агротуризм (полив городу, вирощування культур, догляд за домашніми тваринами), етнотуризм (знайомство з традиціями, обрядами, кухнею), екотуризм (похід у ліс за грибами чи ягодами, можливість побути в тиші, подихати свіжим повітрям).

Популярність зеленого туризму стрімко зростає, тому фахівці, які знатимуть усі нюанси цієї діяльності, затребувані вже сьогодні. Отже, як вступити до технікуму Польщі, щоб отримати навички та знання для роботи техніком сільського туризму?

Що передбачає спеціальність – ТЕХНІК ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ?

Головною особливістю сільського туризму є тимчасове перебування у сільській місцевості, щоб відпочити, взяти участь у сільськогосподарських роботах, познайомитись із життям сільських жителів.

Вступ до технікумів та коледжів Польщі після 9 класів дає можливість навчитися надавати зазначені послуги, щоб розвивати туристичне обслуговування.

Випускники польських технікумів, які обирають спеціальність технік зеленого (сільського) туризму, вмітимуть:

  • Планувати туристичну діяльність у сільській місцевості, організовувати та вести її.
  • Планувати, організовувати та виконувати різні роботи на фермі.
  • Розробляти документи, щоб організувати та вести діяльність у сфері туризму.
  • Застосовувати маркетингові стратегії для підвищення ефективності надання послуг у сфері зеленого туризму.

Технік зеленого (сільського) туризму – престижна та затребувана спеціальність, яку часто обирають випускники 9 класів шкіл України.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

Сьогодні кваліфіковані та досвідчені фахівці, які працюють у сфері туризму, потрібні на ринку праці. Люди люблять відпочивати, все частіше віддають перевагу нестандартним варіантам.

Тому сільський туризм має велику популярність, що відкриває великі кар’єрні можливості для фахівців. Рівень зарплати безпосередньо залежить від професіоналізму та особистих якостей.

Для забезпечення гідного доходу важливо постійно підвищувати рівень своїх знань та навичок, бути ініціативним та наполегливим, комунікабельним та доброзичливим, без чого неможливо досягти успіху у сфері гостинності.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю — ТЕХНІК ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

Навчання в Польщі після 9-го класу з проектом Polska Consult TM – це можливість отримати диплом європейського зразка, щоб працювати в установах, які пропонують послуги сільського туризму.

Також можна вести самостійну діяльність у сільській місцевості, організувавши господарство чи екологічну ферму на території України чи країнах Європи.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM