Престижна спеціальність - технік-геодезист - Polska Consult TM

Спеціальність – технік-геодезист – Polska Consult TM

Коли будується будинок, розробляється родовище з корисними копалинами, складається карта – не обійтися без геодезиста, який проведе розвідувальні, топографічні, розбивні, проєктувальні та інші види робіт.

Фахівець цієї професії займається упорядкуванням карт та описом рельєфних показників території; описує об’єкт, що будується, використовуючи отримані дані, проводить необхідні розрахунки та оформляє їх відповідним документом.

Навчання у Польщі після 9 класу дає змогу здобути професію ТЕХНІКА-ГЕОДЕЗИСТА.

Що передбачає спеціальність ТЕХНІК-ГЕОДЕЗИСТ?

ТЕХНІК-ГЕОДЕЗИСТ – це престижна спеціальність, яка підходить як хлопцям, так і дівчатам. Робота спеціаліста полягає в тому, щоб надати необхідні результати вимірювань на конкретній території, а також дані архіву, щоб побудувати різні карти, які будуть використовуватися для господарських потреб (планування, розробка проєкту, зміна структури території).

ТЕХНІКИ-ГЕОДЕЗИСТИ беруть участь у будівництві різних споруд, як на поверхні землі, так і підземних. Фахівці обслуговують об’єкт перед монтажем, роблять заміри деформації та зміщення споруди, проводять інвентаризацію об’єкта, коли монтажні роботи завершено.

У своїй роботі геодезист застосовує спеціалізовані інструменти з підключенням до супутника, комп’ютерну техніку та спеціальні геодезичні та проєктні програми.

Вступ до технікумів та коледжів Польщі на спеціальність ТЕХНІК-ГЕОДЕЗИСТ

Випускники дев’ятих класів набудуть таких навичок:

  • проведення інструментальної зйомки та різних розрахунків, щоб скласти плани та карти місцевості для виконання розвідувальних робіт;
  • виконання огляду, вимірів, описів поверхні землі, шахт, морів, річок, озер, підземних поверхонь;
  • визначення точного розміщення об’єктів, реєстрація результатів досліджень у цифровому форматі;
  • дослідження та розробки систем геодезичних вимірів, кадастрових та топографічних інформаційних систем.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК-ГЕОДЕЗИСТ

Професія ТЕХНІКА-ГЕОДЕЗИСТА затребувана сьогодні на ринку праці. Потреба у кадрах зберігається завжди, тому що збільшується кількість компаній, що працюють у сфері геологорозвідки та будівництва. Жодні будівельні проєкти не відбуваються без участі та розрахунків ТЕХНІКА-ГЕОДЕЗИСТА.

Рівень заробітної плати кваліфікованих фахівців високий, може значною мірою відрізнятися залежно від різноманітних факторів: форма зайнятості, кваліфікація та спеціалізація.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК-ГЕОДЕЗИСТ

Дізнавшись, як вступити до технікуму Польщі з проектом Polska Consult TM, вже після дев’ятого класу можна знайти свій шлях до здобуття професії геодезиста. Фахівець може працювати у геодезичній компанії, земельних підрозділах органів самоврядування на місцях, у гірських шахтах та компаніях, що спеціалізуються на пошуку корисних копалин.

Також можна відкрити свою фірму, надаючи геодезичні послуги.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM