Престижна спеціальність - технік перукарських послуг - Polska Consult TM

Спеціальність – технік перукарських послуг – Polska Consult TM

Сьогодні не лише жінки, а й чоловіки стежать за своєю зовнішністю, тому салони краси вже давно перестали бути винятково жіночим сервісом. Стрижка й фарбування волосся залишаються найбільш популярними послугами, але також постійно з’являються нові види послуг, наприклад, нарощування волосся.

З кожним днем ​​відкриваються нові салони, щоб задовольнити попит споживачів на якісні послуги, відповідно професія ТЕХНІК ПЕРУКАРСЬКИХ ПОСЛУГ стає затребуваною на ринку праці.

Ці фахівці практично ніколи не залишаються без роботи, забезпечуючи постійне обслуговування величезної кількості клієнтів. Кожна жінка стикалася із проблемою запису до майстра перукарських послуг.

То що собою являє спеціальність ТЕХНІК ПЕРУКАРСЬКИХ ПОСЛУГ?

Вступ до технікумів та коледжів Польщі з проектом Polska Consult TM й отримання диплому за спеціальністю ТЕХНІК ПЕРУКАРСЬКИХ ПОСЛУГ дає можливість отримати високооплачувану роботу в майбутньому. Перукар – престижна, а найголовніше – високооплачувана спеціальність на сьогоднішній день. Спеціальна програма навчання дозволяє пізнати перукарське мистецтво.

Технік перукарських послуг повинен вміти:

  • виконувати повний спектр перукарських послуг (стрижки, фарбування, укладання волосся), використовуючи різні інструменти;
  • знати та вміти працювати зі спеціальним перукарським обладнанням та матеріалами;
  • правильно організовувати своє робоче місце, оснащувати його потрібними приладами, інструментами, матеріалами;
  • дотримуватись гігієнічних вимог;
  • стежити за модними тенденціями, а також новинками у сфері перукарських послуг;
  • використовувати в роботі сучасні перукарські техніки та засоби;
  • користуватися комп’ютерними технологіями.

Навчання у Польщі після 9 класу  за спеціальністю ТЕХНІК ПЕРУКАРСЬКИХ ПОСЛУГ дозволяє отримати якісні знання та необхідні навички для професійної діяльності перукаря. Початок кар’єри в індустрії краси та стилю починається зі здобуття базової освіти. Для вступу необхідно вивчити польську мову, в чому вам допоможе школа польської мови та культури та досить легка в опануванні програма.

Вивчаючи у технікумі стилістику, навички перукаря та інших премудростей ремесла, ми рекомендуємо додатково поцікавитися у викладачів щодо можливості участі у семінарах та тренінгах для отримання додаткових навичок та відповідних дипломів.

Випускники технікуму або коледжу зможуть самі надалі відкрити салон краси, підібрати для нього обладнання, а також забезпечити грамотне управління співробітниками.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК ПЕРУКАРСЬКИХ ПОСЛУГ

Фахівці, які працюють у сфері краси, сьогодні затребувані на ринку. Технік перукарського мистецтва після успішного закінчення технікуму зможе влаштуватися на роботу до престижних салонів краси або відкрити власний бізнес. Фахівець повинен мати спостережливість, проникливість, чутливість до естетики, відповідальність, здатність швидко приймати рішення. Рівень заробітку залежить від наявних навичок та майстерності.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК ПЕРУКАРСЬКИХ ПОСЛУГ

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі, випускники 9 класів зможуть набути навичок та знань, щоб надавати перукарські послуги, застосовувати сучасні техніки, створювати зачіски, забезпечувати якісне зберігання та дезінфекцію інструментів та обладнання, надавати консультації щодо вибору зачіски.

Технік-перукар може працювати у професійних салонах краси, відкрити свою студію, а також на телебаченні чи в театрі.

Окрім того, випускники польських технікумів та коледжів можуть продовжити навчання у вишах країн Європи.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM