Престижна та успішна спеціальність - технік продажу - Polska Consult TM

Спеціальність – технік продажу – Polska Consult TM

У різних сферах економіки працює багато виробничих компаній, яким потрібно збувати свою продукцію. Саме з цієї причини ТЕХНІК ПРОДАЖУ – престижна спеціальність, що дозволяє здобути популярну професію, яка буде затребувана завжди.

На фахівця з продажу лягає забезпечення фінансового становища компанії, оскільки, коли товар і послуги продаються, розширюється коло клієнтів, забезпечується стабільне отримання прибутку.

Що передбачає спеціальність ТЕХНІК ПРОДАЖУ?

Навчання у Польщі після 9 класу дозволяє здобути затребувану професію. Основним завданням спеціаліста є забезпечення продажу товару та послуг компанії, збільшення кількості клієнтів та підтримка з ними партнерських відносин.

Технік продажів – це остання ланка ланцюжка, наприкінці якої здійснюється покупка. Цільова аудиторія має бути орієнтиром і для виробників, постачальників, маркетологів, і для інших учасників ланцюжка, але саме фахівець із продажу відповідає за те, щоб кінцева мета була досягнута. ТЕХНІК ПРОДАЖУ повинен мати високі комунікативні навички, тонко відчувати настрій клієнта і швидко реагувати, якщо він змінився.

Вступ до технікумів Польщі за спеціальністю ТЕХНІК ПРОДАЖУ дає можливість навчитися:

  • планувати та реалізувати заходи, щоб розширювати збут товарів та послуг;
  • налагоджувати та підтримувати відносини з торговими підприємствами, дилерами виробників;
  • планувати та створювати канали просування товару, які орієнтовані на кінцевого споживача;
  • складати договори купівлі-продажу, постачання тощо;
  • укладати договори з постачальниками та споживачами;
  • створювати та вести базу даних покупців;
  • формувати та розширювати асортимент продукції, орієнтуючись на потреби цільової аудиторії.

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі, вже після закінчення 9 класу можна зробити перші кроки на шляху до затребуваної професії.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК ПРОДАЖУ

Після закінчення польського технікуму або коледжу, а також отримання певного досвіду ТЕХНІК ПРОДАЖУ може стати керівником відділу, який відповідає за продаж продукції, а також посісти вищі керівні посади.

У більшості випадків заробітна плата спеціалістів, які працюють у сфері продажу, складається з фіксованого окладу та відсотка від обсягу реалізованої продукції чи послуг. Оклад, як правило, невеликий, а відсоток безпосередньо залежить від того, наскільки ефективною буде робота спеціаліста.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК ПРОДАЖУ

Посада спеціаліста з продажу є в будь-якій компанії, яка займається торгівлею різними видами товарів та наданням послуг.

Незважаючи на специфіку товару, який продається, основне завдання ТЕХНІКА ПРОДАЖУ полягає в тому, щоб продати товар, підтримувати і збільшувати обсяги продажів.

Навчання у польських технікумах чи коледжах з проектом Polska Consult TM – це можливість здобути хорошу освіту, з якою можна влаштуватися на роботу до різних компаній не лише України, а й країн Європи.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM