Успішна спеціальність - технік туристичного обслуговування - Polska Consult TM

Спеціальність – технік туристичного обслуговування – Polska Consult TM

Сьогодні більшість людей можуть собі дозволити подорожувати не лише країною, а й за кордон, побачити красу природи та цікаві місця, реалізувати свої мрії, познайомитись із культурою та звичаями інших народів. Туристичні послуги сьогодні є надзвичайно потрібними, що й забезпечило стрімкий розвиток цієї сфери.

Тому ТЕХНІК ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ – це престижна спеціальність, що дозволяє набути необхідні знання та навички для отримання високооплачуваної роботи.

Що собою являє спеціальність ТЕХНІК ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ?

Вступ до технікумів та коледжів Польщі на спеціальність ТЕХНІК ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ – це можливість навчатися в Європі та здобути якісну освіту, щоб згодом знайти хорошу роботу та отримати гідну оплату праці.

Знаючи, як вступити до технікумів Польщі на ТЕХНІКА ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, можна навчитися:

  • організовувати різні туристичні заходи;
  • орієнтуватися на попит клієнтів, щоб пропонувати туристичні послуги;
  • координувати надання послуг, щоб досягти максимальної ефективності в роботі компанії.

У процесі навчання вивчатимуться основні туристичні пам’ятки, маркетинг надання послуг та менеджмент у цій сфері.

Після закінчення технікуму або коледжу за спеціальністю ТЕХНІК ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ випускник умітиме планувати та проводитиме заходи з надання послуг у сфері туризму, вестиме туристичну інформацію та продаватиме туристичні послуги.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності  ТЕХНІК ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Навчання в Польщі після 9 класу дозволяє набути теоретичних знань та практичних навичок для роботи ТЕХНІКОМ ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Сьогодні такі фахівці затребувані на ринку трудових ресурсів, адже ресторанний, готельний, туристичний бізнес швидко розвиваються. Конкуренція у цій сфері досить висока, тому туристичні компанії та готелі прагнуть запропонувати своїм клієнтам найкращий сервіс.

Рівень заробітної плати залежить від сфери діяльності та компанії, де працює спеціаліст. У перспективі ТЕХНІКИ ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ можуть стати менеджерами з туризму, керуючими або відкрити власний бізнес. Підвищити рівень доходу дозволяє наполегливість, ініціативність, постійне підвищення знань.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Випускники польських технікумів та коледжів за спеціальністю ТЕХНІК ТУРИСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ можуть влаштуватися на роботу в інформаційні центри, туристичні агенції, органи місцевої адміністрації, що розвивають сферу туризму, різноманітні фонди, асоціації, неурядові організації у сфері туристичної індустрії. Вони також мають можливість працювати туристичними агентами або так само скориставшись допомогою проекту Polska Consult TM продовжити навчатися у вишах Польщі чи Європи.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM