Престижна спеціальність технік графіки та цифрової поліграфії - Polska Consult TM

Спеціальність технік графіки та цифрової поліграфії – Polska Consult TM

Сьогодні комп’ютерна графіка та цифрова поліграфічна продукція широко використовуються практично у всіх галузях. Тому попит на кваліфікованих спеціалістів на ринку трудових ресурсів стрімко зростає.

ТЕХНІК ГРАФІКИ ТА ЦИФРОВОЇ ПОЛІГРАФІЇ – затребувана та престижна спеціальність, вступити на яку можуть випускники 9 класів, що дає можливість швидше здобути хорошу та високооплачувану професію.

Що собою являє спеціальність технік графіки та цифрової поліграфії?

Дізнавшись, як вступити до технікуму Польщі, можна отримати спеціальність ТЕХНІКА ГРАФІКИ ТА ЦИФРОВОЇ ПОЛІГРАФІЇ, щоб здійснювати розробку та обробку різних інформаційних та рекламних матеріалів у графічному форматі. Це може бути реклама у ЗМІ, на телебаченні, в Інтернеті. Продукція виробляється у різних видах: плакати, біг-борди, книги, буклети, листівки, упаковка та етикетки для продуктів, рекламні матеріали, візитки.

У професійній діяльності ТЕХНІКУ ГРАФІКИ ТА ЦИФРОВОЇ ПОЛІГРАФІЇ потрібно вміти працювати з комп’ютером та програмними продуктами, мати естетичний смак, бути креативним, мати художні та технічні навички, вміти працювати в стислі терміни.

Навчання у Польщі після 9 класу дозволить навчитися:

  • використанню професійних термінів, технічної та технологічної документації;
  • підготовці до друку матеріалів та їх друк;
  • організації та контролю технологічного процесу;
  • проектуванню та реалізації цифрових процесів при виготовленні поліграфічної продукції;
  • використанню цифрових пристроїв;
  • використанню програмного забезпечення та контрольно-вимірювальних пристроїв, цифрового друку;
  • забезпеченню правильної роботи систем та пристроїв, комп’ютерних технологій, які дозволяють створювати поліграфічну продукцію.

Отримані теоретичні знання та практичні навички необхідні у подальшій професійній діяльності.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності технік графіки та цифрової поліграфії

Отримавши диплом ТЕХНІКА ГРАФІКИ ТА ЦИФРОВОЇ ПОЛІГРАФІЇ, випускник може влаштуватися на роботу до рекламної чи видавничої компанії, відкрити власну справу. Просування кар’єрними сходами багато в чому залежить від рівня кваліфікації та місця роботи.

Заробітна плата спеціалістів комп’ютерної графіки та кольорової поліграфії високий.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю технік графіки та цифрової поліграфії

Випускник польського технікуму може влаштуватися на роботу до графічної студії, видавництва, рекламної агенції, дослідницької установи, фірми, яка надає послуги іншим компаніям або надавати вказані послуги самостійно. Вступ до технікумів та коледжів Польщі з проектом Polska Consult TM дозволяє отримати престижну роботу в Україні та за кордоном або продовжити навчання для здобуття вищої освіти.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM