Престижна спеціальність технік-мехатронік - Polska Consult TM

Спеціальність технік-мехатронік – Polska Consult TM

В останні кілька десятиліть роботизовані системи та техніка швидко розвиваються, завдяки чому різні пристрої стали більш досконалими, придбали новий функціонал. Це й зумовило високий попит на фахівців, які працюють у цій сфері.

Мехатроніка є перспективним напрямком сьогодні, тому ТЕХНІК-МЕХАТРОНІК – престижна спеціальність сьогодні, вступити на яку хочуть багато випускників 9 класів.

Що собою являє спеціальність ТЕХНІК-МЕХАТРОНІК?

Спеціаліст-мехатронік має точні знання з механіки, яка має електронні, комп’ютерні, електротехнічні елементи, щоб створювати нові види механізмів, машин, пристроїв.

Навчання в Польщі після 9 класу дозволяє навчитися виготовляти обладнання та верстати для автоматизації технологічних процесів, створювати роботи та сучасні види побутової техніки, розробляти різні види техніки та мікромашини, стабілізувати рух транспортних засобів.

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі, можна отримати спеціальність ТЕХНІКА-МЕХАТРОНІКА, щоб проєктувати та досліджувати автоматичні машини та автоматизовані системи для різних виробничих і промислових підприємств.

Випускники польських технікумів за фахом ТЕХНІК-МЕХАТРОНІК вмітимуть:

  • аналізувати стан пристроїв та мехатронних систем, вести документацію;
  • підбирати та готувати елементи, комплекси, модулі, показники, з’єднання до пристроїв та систем;
  • проєктувати та розробляти технології виробництва елементів пристроїв та систем, тестувати їх, обчислювати параметри;
  • вимірювати електричні та неелектричні показники;
  • тестувати керуюче ПЗ;
  • контролювати правильність роботи пристроїв та систем;
  • монтувати та демонтувати пристрої та системи, діагностувати несправності та ліквідовувати їх;
  • готувати та вести документацію, складати протоколи несправностей.

Вступ до технікумів та коледжів Польщі з проектом Polska Consult TM – це вірне рішення батьків випускників 9 класів, що відкриває широкі можливості в майбутньому. Надзвичайно перспективні можливості відкриваються перед випускниками цієї суперсучасної спеціальності.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК-МЕХАТРОНІК

Роботи та інша розумна техніка сьогодні користується величезною популярністю, тому ця сфера діяльності є перспективною. Рівень заробітної плати фахівців високий, залежить від професійних навичок, досвіду, виробничого процесу місця роботи.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК-МЕХАТРОНІК

Випускники польських технікумів та коледжів можуть влаштуватися на роботу на підприємства, де технологічні процеси автоматизовані або використовують робототехніку.

Фахівці користуються попитом у таких сферах: енергетика, електроніка, харчова промисловість, лісове та сільське господарство, морські перевезення, авіаційні та медичні підприємства, надання послуг. Престижну роботу можна отримати не лише в Україні, а й у країнах ЄС.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM