Престижна спеціальність - технік-економіст - Polska Consult TM

Спеціальність – технік-економіст – Polska Consult TM

Економічна діяльність – це не лише математичні розрахунки, а й аналіз ринку та людських потреб. Економіст забезпечує раціональне використання наявних ресурсів, прийняття рішень, інвестування, планування діяльності, вирішує багато інших питань у щоденній діяльності кожної компанії.

У його завдання входить правильне розташування пріоритетів і цілей, щоб підприємство отримувало максимальний прибуток, а втрати при цьому були мінімальними.

Що таке спеціальність ТЕХНІК-ЕКОНОМІСТ?

Престижна спеціальність ТЕХНІК-ЕКОНОМІСТ – це здобуття необхідних знань та навичок, щоб досліджувати, планувати, керувати господарською роботою підприємства.

Економіст повинен уміти управляти бізнесом, розраховувати податки, нараховувати зарплату, вести відділ кадрів та бухгалтерський облік, аналізувати роботу компанії та складати звітність.

Навчання у Польщі після 9 класу за спеціальністю технік-економіст дозволяє отримати такі професійні навички:

  • Проведення аналізу результативності роботи підприємства щодо відповідності встановленим цілям соціально-економічного характеру.
  • Розробка проєктів, реалізація що дозволить поліпшити структуру витрат компанії.
  • Проведення аналізу значимості окремих факторів виробництва, коли виготовляється товар або надається послуга.
  • Виявлення чинників, від яких залежить продуктивність праці.
  • Вибірка, розрахунок, а також інтерпретація критеріїв, що показують економічний стан компанії, зокрема показників прибутку та інших показників економічного та фінансового аналізу компанії.

Знаючи, як вступити до технікуму Польщі, батьки випускників 9 класу роблять значний внесок у майбутнє своєї дитини, дають їй можливість здобути престижну професію у майбутньому.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК-ЕКОНОМІСТ

Після отримання диплому роботу за фахом ТЕХНІК-ЕКОНОМІСТ краще розпочати у невеликій компанії, що дозволить набути безцінного практичного досвіду. Вступ до технікумів та коледжів Польщі на ТЕХНІКА-ЕКОНОМІСТА та отримання диплому, дає можливість у майбутньому стати головним економістом і навіть фінансовим директором за наявності високих управлінських компетенцій.

Маючи необхідну кваліфікацію та достатній досвід, можна знайти роботу у великих компаніях із високим рівнем зарплати.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК-ЕКОНОМІСТ

Після закінчення польського технікуму чи коледжу можна влаштуватися на роботу в невелику компанію, де достатньо базових знань та навичок у сфері бухобліку та фінансів. Це може бути банк, страхова компанія, брокерська контора, органи місцевого самоврядування, державні установи та громадські організації. Здобувши досвід, можна відкрити власний бізнес.

Навчання у Польщі після 9 класу – це можливість здобути хорошу освіту разом з проектом Polska Consult TM та знайти високооплачувану роботу не лише в Україні, а й у країнах Європейського Союзу.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM