Престижна спеціальність - технік зі зварювальних робіт - Polska Consult TM

Спеціальність – технік зі зварювальних робіт – Polska Consult TM

Сьогодні зварювальні роботи проводяться практично у всіх сферах виробничої діяльності. Технологічний процес передбачає зварювання металів із застосуванням автоматичного або напівавтоматичного обладнання. Ця сфера відчуває дефіцит кваліфікованих кадрів, тому ТЕХНІК ЗІ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ – престижна спеціальність, яка дозволяє здобути хорошу професію у майбутньому.

Що передбачає спеціальність ТЕХНІК ЗІ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ?

Дізнавшись, як вступити до технікуму Польщі, батьки відкривають перед своєю дитиною великі перспективи. Зварювальник – це спеціаліст, який використовує зварювальний апарат, щоб поєднати окремі елементи в єдину конструкцію, що відповідає розробленому проєкту.

Техніки зварювальних робіт виконують поставлені завдання у виробничих умовах. Фахівці зварюють металеві елементи, щоб отримати готовий виріб із заданими параметрами. Про рівень професіоналізму ТЕХНІКА ЗІ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ говорить якість зварних швів.

Навчання у Польщі після 9 класу на техніка-зварювальника дозволить:

Отримати важливі знання та практичні навички, які необхідні у подальшій професійній діяльності. Випускники польських технікумів та коледжів знатимуть:

  • електроніку та методи плавлення металів;
  • характеристики газів для запобігання окисленню;
  • способи та основи роботи апаратів та установок, що застосовуються для проведення зварювальних робіт;
  • правила техніки безпеки під час роботи зі зварювальним обладнанням.

Щоб працювати зварювальником, фахівець повинен бути здоровим і фізично витривалим, спритним та швидким, терплячим та завзятим. Необхідно також мати гарний зір, тому що виконання зварювальних маніпуляцій потребує високої точності.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності ТЕХНІК ЗІ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ

Вступ до технікумів та коледжів Польщі з проектом Polska Consult TM та отримання диплому зварювальника дозволяє влаштуватися на роботу до закладів ЖКГ або приватної компанії у сфері обслуговування. Наявність досвіду дає можливість працювати на будівельних майданчиках, обіймаючи вищі посади.

Рівень зарплат техніків із зварювальних робіт досить високий. Досвідчені фахівці високої кваліфікації потрібні на ринку трудових ресурсів, отримують гідну оплату праці.

Вкрай затребувані фахівці у галузі проведення зварювальних робіт практично на всіх об’єктах будівництва, видобутку корисних копалин, нафти, газу, великих проєктах зі створення газо-, нафтопроводів. Заробітна плата у цій галузі може досягати 10 000 євро на місяць.

Працевлаштування з дипломом технікуму за спеціальністю ТЕХНІК ЗІ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ

Зварювальні операції проводяться у машинобудівній, сільськогосподарській, кораблебудівній та інших сферах. Наявність диплома зварювальника дозволяє знайти роботу на фабриці та в заводському цеху, в автомайстерні, на будівельному майданчику, в компаніях, які встановлюють та ремонтують комунікаційні системи.

Навчання у польських технікумах та коледжах – це якісні знання та навички, необхідні для подальшої професійної діяльності в Україні та країнах Європи.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM