Престижна спеціальність технік-програміст - Polska Consult TM

Спеціальність технік-програміст

На сьогоднішній день сфера IT є однією з найпопулярніших, а фахівці, які в ній працюють, отримують найвищі зарплати. Програмісти не лише розробляють програми, створюють та супроводжують сайти, але також готують та відновлюють обладнання, щоб спеціалісти та дизайнери компаній могли працювати.

Найпростішою і найуспішнішою у цій сфері є професія ТЕХНІКА-ПРОГРАМІСТА.

Що собою являє спеціальність технік-програміст?

ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ виконує технічну роботу, є учасником, коли розробляється та тестується програмне забезпечення, проводиться його технічне обслуговування.

Фахівець відповідає за обробку даних, що надходять до інформаційно-обчислювального центру, веде розробку технологій, що дозволяють вирішувати різні виробничі та науково-дослідні завдання.

Основні завдання, які має вирішувати кваліфікований ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ, коли завершить навчання у Польщі після 9 класу:

  • брати участь у проєктуванні систем обробки даних, системи математичного забезпечення;
  • проводити підготовку до обчислювального процесу, спостерігати, як працюють машини;
  • складати прості схеми технології обробки даних, алгоритми для вирішення задач, схеми комутації, макети, а також інструкції та пояснення до них;
  • розробляти програми вирішення простих завдань, виконувати їх налагодження, перевіряти окремі етапи роботи;
  • готувати технічні носії даних, що забезпечують їх автоматичне введення до обчислювальної машини, збирати та систематизувати показники норм, створювати довідники, вносити необхідні зміни до робочих програм, своєчасно їх коригувати;
  • брати участь, коли виконуються різні операції у процесі обробки даних: прийом та контроль вхідних даних, обробка, випуск вихідних даних, їх передача замовнику;
  • вести облік використання машинного часу, а також обсягу робіт, що виконані.

Вступ до технікумів та коледжів Польщі дає можливість отримати європейський диплом, який у майбутньому дозволить мати високооплачувану роботу.

Кар’єрні можливості та зарплати випускників спеціальності технік-програміст

ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ – престижна спеціальність, навчання на якій дає можливість працювати в будь-якій організації або на будь-якому підприємстві, де є комп’ютери та потрібна обробка даних.

Висококваліфіковані фахівці затребувані на ринку праці, до того ж, рівень заробітної плати у ТЕХНІКІВ-ПРОГРАМІСТІВ дуже високий!

Працевлаштування з дипломом технікуму за фахом технік-програміст

Дізнавшись, як вступити до технікуму Польщі з проектом Polska Consult TM після закінчення 9 класу, можна отримати диплом ТЕХНІКА-ПРОГРАМІСТА, який дозволяє влаштуватися на роботу до офісів різних компаній, ЗМІ, школи або університету, банківської установи, компанії-постачальника комп’ютерної техніки та інших установ та організацій, які мають бази даних.

Випускники польських технікумів та коледжів набувають якісної бази знань, щоб продовжити навчання в університетах Європи.

Оформити заявку на вступ до технікуму Польщі - Polska Consult TM